Ana Sayfa » Haber Turu » Yazın Renklerini Gökkuşağı Serisiyle Mutfağınıza Taşıyın

Yazın Renklerini Gökkuşağı Serisiyle Mutfağınıza Taşıyın


Bakteri barındırmayan, metal içermeyen, meyve ve sebzelerin vitamin değerlerini koruyan özellikleriyle hijyenik ve sağlıklı yemekler hazırlanmasını sağlayan Cerablade seramik bıçaklar, gökkuşağı serisiyle göz kamaştırıyor.

Yüzde 100 seramikten oluşan bıçaklar sağlığını düşünen ve nefis yemekler hazırlamayı seven herkesin ilk tercihi oluyor. Kesme ve doğrama işleminin kolaylıkla yapılmasını sağlayan, bileme gerektirmeyen ve metal içermeyen bıçaklar; doğal beslenmekten vazgeçmeyenler için ideal bir seçim sunuyor.

Metal İçermeyen Bıçaklar Besinlerin Vitamin Değerlerini Koruyor…

Yazın geldiğini güçlü bir şekilde hissettiren canlı renkler,  Cerablade seramik bıçakların tasarımlarına yansıyor. Gökkuşağı serisi cıvıl cıvıl renkleri ve ayna yüzey görünümüyle mutfaklara şıklığı getiriyor. Sağlıklı beslenmeyi destekleyen özellikler taşıyan bıçaklar, bakteri barındırmıyor. Besinlerin vitamin ve mineral değerlerine zarar vermiyor. Böylece tüm aile bireylerinin özellikle bebek ve çocukların sağlıklı beslenmelerine yardımcı oluyor. Diğer bıçaklara kıyasla yüzde 40 daha hafif olan bıçaklar, el yormuyor ve keyifli bir şekilde kesme deneyimi yaşatıyor. Uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanmış sapı, bıçağın iyi kavranıp güvenle kullanılmasını sağlıyor. Koku ve tatları karıştırmayarak soğan doğradıktan sonra meyve kesilmesine imkan veriyor. Metal içermediğinden meyve asitlerinden zarar görmeyen bıçaklar paslanmıyor. Ev hanımlarının hayatına büyük kolaylık getiren Cerablade seramik bıçakların temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Doğrama işlemi sonrası suyun altına tutup kurulamak yeterli oluyor.

OKU ➤  Emsan ile Anneler Kahvelerini Sevgiyle Yudumlasın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz