Ana Sayfa » Haber Turu » Yaşam Koçundan Doygun Takipçileri İçin Hayata Dair Tüyolar

Yaşam Koçundan Doygun Takipçileri İçin Hayata Dair Tüyolar


Doygun Ekmek’in ilk ayağını sosyal medyada başlattığı Doygun’la Hayata Dair projesi kısa zamanda büyük ilgi gördü.

Doygun Ekmek Facebook sayfasının takipçileri Süper Dadı olarak da bilinen Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen ile her hafta hayata dair bir konuda konuşuyor, sorunlarını, sıkıntılarını paylaşıp sorularını soruyor ve yine bu sorulara tek tek yanıt veren Yeşim Varol Şen ile bir çıkış yolu arıyor. Doygun’la Hayata Dair’in Temmuz ayı konuları ise gelin kayınvalide kavgaları, Ramazan’da sinir kontrolü, pişmanlıklar, çocuklarımıza uyku alışkanlığı kazandırmak ve başkalarının evlilikleri… Üstelik proje sonunda düzenlenecek etkinlikte Yeşim Varol Şen ile sohbet fırsatı ve kitaplarını kazanma şansı Doygun’la Hayata Dair’de buluşanları bekliyor.

Yeşim Varol Şen ile buluşma fırsatı ve kitap hediyeleri…

Doygun Ekmek’in Facebook sayfasında Temmuz ayının sonuna kadar devam edecek Doygun’la Hayata Dair’de yazılara yorum yapan, soru soran ya da danışanlar Yeşim Varol Şen’in “Hayat, Bazen…”, “Uzmanlar Teoride Anneler Pratikte” ve yeni çıkan “Kırk Kırık Topuk” isimli kitaplarından birini kazanma fırsatı yakalayacak. Ayrıca proje sona erdikten sonra Doygun Ekmek Facebook sayfası takipçileri arasından belirlenecek kişiler düzenlenecek etkinlikte Yeşim Varol Şen ile buluşacak.

Mayıs ayında başlayan Doygun’la Hayata Dair projesinin oldukça ses getirdiğini belirten Doygun Ekmek Pazarlama Müdürü Burcu Özcan, “Bazen bizim göremediğimiz ufak bir tüyoyu fark etmemiz bile hayatımızı hiç tahmin edemeyeceğimiz şekilde değiştirip güzelleştirebiliyor. Doygun’la Hayata Dair olaylara yeni bir bakış açısı, sorunlara profesyonel bir çözüm, hayata daha fazla mutluluk ve huzur getirmeyi hedefliyor. Projemizde, Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen, her hafta Pazartesi günleri yazılarını Doygun Ekmek’in facebook.com/doygunekmek sayfasında paylaşıyor. Doygun Ekmek Facebook sayfası takipçilerinin hafta boyunca yazının konusuyla ilgili soracakları sorular ise Cuma günleri yine Yeşim Varol Şen tarafından yanıtlanıyor. Projemizle ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz ve her hafta artarak devam eden bir ilgiyle karşılaşıyoruz.” dedi.

OKU ➤  Dört yeni formül, dört keşfedilecek lezzet; Vakko Chocolate

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir