Ana Sayfa » Haber Turu » Yale Alarm Merkezi, Gördüğü İlgi Üzerine Hedef Büyüttü!

Yale Alarm Merkezi, Gördüğü İlgi Üzerine Hedef Büyüttü!

yaleKilit endüstrisinin 172 yıllık köklü markası Yale, ev ve işyerlerinde ekonomik güvenlik sunduğu Alarm Merkezi hizmetini, yılsonuna kadar 1.000 eve taşımayı hedefliyor. Firma, aralarında İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerin de olduğu 24 ilde 70’in üzerinde noktaya ulaşan alarm merkezi sayısını ise 2015 sonuna kadar 100’e çıkaracak.

“Evde hırsızlık olaylarına ilişkin dünya genelinde yapılan araştırmalarına göre, alarm sisteminin varlığı, hırsızlar için en caydırıcı etken” diyen Yale Türkiye Genel Müdürü Burçin Saltık, alarm sistemlerinin, her hangi bir abonelik ve sabit hizmet bedeli gibi ek maliyetler olmadan, kablosuz kurulum ile her eve kolayca monte edilebildiğini ve istendiğinde taşınabildiğini söyledi. Yale Alarm Merkezi’nin “erişilebilir fiyata, ömür boyu güvenlik” sunduğunu vurgulayan Saltık, evde güvenliği bir lüks olmaktan çıkardıklarını belirtti.

Yale Alarm Merkezi’nde İki Farklı Güvenlik Sistemi Yer Alıyor!

Yale Kilit’in 2014 sonbaharında hizmete sunduğu ve şu anda 24 ilde 70’in üzerinde noktaya ulaşan Alarm Merkezi, hızla yayılmaya devam ediyor. Şimdiye kadar yaklaşık 500 eve kurulan sistemde birisi Compact, diğeri Premium olmak üzere iki farklı alarm modeli bulunuyor. Ev veya işyerlerinde bulunan telefon hattı üzerinden çalışan alarm sistemi, her hangi bir dış etkenden ötürü tetiklendiğinde, otomatik olarak, önceden yetkilendirilmiş telefon numaralarını sırasıyla arayarak kullanıcıyı bilgilendiriyor. Kontrol panelinden veya mobil telefon üzerinden açılıp kapanabilen sisteme, ihtiyaca göre evcil hayvanlara da uygun PIR dedektörü, kablosuz kapı&pencere kontağı, duvar tipi ve anahtarlık tipi uzaktan kumanda, kablosuz panik butonu, duman ve su dedektörü gibi aksesuarlar da entegre edilebiliyor.

OKU ➤  Radikalı Kuzu Kulağı Salatası

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir