Ana Sayfa » Haber Turu » XI.XI Sonsuzluk Gerçek Tadı Arayanlar İçin Üretildi…

XI.XI Sonsuzluk Gerçek Tadı Arayanlar İçin Üretildi…


XI.XI Sonsuzluk Zeytinyağı Türkiye’de ve dünyada yegane kalan üretim şekli ile en nadide ve kaliteli zeytinlerden hiç bir ısısal ve kimyasal işlem görmeden üretiliyor.

1930 yılından beri Mudanya Kumyaka (Siği Rum Köyü) köyünde var olan tarihi Taş Baskı Yağhane’de limitli olarak üretilen bu nadide zeytinyağları, özenle bakımı yapılan 300 yıllık zeytin ağaçlarından kimyasal gübre kullanılmadan elde ediliyor.

İLAÇ NİYETİNE…

Türkiye’de ve dünyada “Taş Baskı” sistem ile üretilen yegane naturel sızma zeytinyaği olan XI.XI Sonsuzluk, Gurme ve Premier bir zeytinyağı olmakla birlikte aynı zamanda sağlık ve şifa kaynağı…Zeytin doğal ve son derece narin bir meyve… Bu narin meyve yüzyıllık ağaçlardan toplanırken son derece dikkatli ve titiz bir şekilde sadece elle toplanmaya özen gösteriliyor. Geleneksel yöntemle taş değirmende ezilen zeytinler, özel el dokuma keten torbalara koyularak prese girmeden kendi halinde sızmaya bırakılıyor. Bu ilk sızma yağ “altın damla” da olarak anılıyor.

 

LEZZETTE VE DOĞALLIKTA EŞİ BENZERİ YOK…

Dinlendirilmek üzere 150 yıllık tarihi küplere alınan XI.XI Sonsuzluk Gourmet Naturel Sızma zeytinyağları üretim aşamasında özellikle metal ile temas etmediği ve kimyasal bir işleme tabi tutulmadığından dolayı yüksek aromatik değere ve enfes bir tada sahip oluyor. Tüm mineral ve vitamin değerleri aynen korunuyor. Özellikle filtre edilmeden 1 ay dinlendirildikten sonra şişeleniyor ve limitli üretiliyor.
500 ml. şişelerde limitli olarak üretilen XI.XI. Sonsuzluk Gourmet Naturel Sızma Zeytinyağları, sizlerle buluşmaya, size şifa, sağlık ve sonsuzluğu getirmeye hazırlar. Detaylı bilgi için www.onbironbir.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

OKU ➤  Bayrama Yakışır Misafir Havluları…

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir