Ana Sayfa » Haber Turu » Vitalis Life Yeni Kürlerini Tanıttı

Vitalis Life Yeni Kürlerini Tanıttı

life2Kişilere özel hazırladığı juice’lar ile sağlıklı yaşama öncülük eden Vitalis Life, Le Meridien Hotel’de gerçekleştirdiği lansmanda yeni kürlerini ve satışa sunulan kitabını tanıttı.

Çeşitli juice karışımlarıyla kişileri zinde bir vücuda kavuşturan Vitalis Life, Le Meridien’de gerçekleştirdiği lansmanda yeni kürleriyle katılımcıları sağlıklı yaşama davet etti. Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral’ın ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabının tanıtımıyla başlayan lansman,  Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran’ın konuşmasıyla devam etti. Lansmanda Gizem Keservuran, Vitalis Life’ın yeni kürlerini ve kürlerin sağladığı faydaları anlattı.

“Herkesin Belli Aralıklarla Vücudunu Temizlemeli”

Şehir hayatının getirdiği stres yükünün kişileri ruhen ve bedenen yorduğunu belirten Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran, juice’ların yaşamamıza girişiyle ilgili şunları söyledi: “Değişen yaşam koşullarında ruhumuza ve bedenimize doğru bakma yollarını keşfedip, bunları hayatımıza adapte etmeliyiz. Gün içerisinde maruz kaldığımız stresin yan etkilerinden kurtulmak için işe bedenimizden başlamalıyız. Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Kanı temizleyen, vücudu toksinlerden arındıran, güne zinde başlamayı sağlayan detoks, vücudunuzun dinlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlıyor. İşte Vitalis Life bu noktada hazırladığı juice karışımlarıyla devreye giriyor. Kilolarca sebze ve meyveden elde edilen Vitalis Life juice karışımları ile faydalı enzimler hücrelere direkt ulaşarak detoks ve yenilenme çalışması başlatıyor. Vitalis Life juice kürleri ile kişilerin enerjilerini artırmalarına ve ideal kiloda kalmalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

Herkes İçin Farklı İhtiyaçlar Sağlıyor

Vitalis Life, Burn Fat, Fit Mother ve Bride Detox gibi yeni kürleriyle evlilik hazırlığında olanlardan anneliğe yeni adım atanlara, zayıflamak isteyenlerden life1besin takviyesi almak isteyenlere kadar farklı ihtiyacı olan kişilere çözüm buluyor. Vitalis Life’ın yeni kürleriyle tanışan katılımcılar, juicing’in getirdiği faydaları da Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral’dan dinlediler.

OKU ➤  Dana Gulaş

Türkiye’de juicing kavramı üzerine yazdığı kitabı ile bir ilke imza atan Cenk Kıral,  sağlık sorunlarıyla uğraşırken tesadüfen tanıştığı juicing’in faydalarını, ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabında topladı. Kıral, hazırladığı kitapta juicing’in ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve ne işe yaradığını anlatıyor. Ayrıca kitapta, ciddi hastalıkları juicing yaparak atlatanların gerçek hikâyeleri ve sağlıklı yaşama adım adım geçmenin basit ama etkili metotları yer alıyor.

Vitalis Life’ın özenle hazırlanan juice karışımları, vücudun ihtiyacı olan bütün besin değerlerini içeriğinde barındırıyor. Hiçbir besin değerini kaybetmeden her sabah kişiye özel hazırlanan Vitalis Life juice karışımları, kişilerin isteğine göre İstanbul’un her bölgesinde ofis veya evlerine teslim ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir