Ana Sayfa » Haber Turu » Uzun Süren Yumuşak İçimli Çay Keyfinin Sırrı Lipton Demlik Poşetinde Saklı

Uzun Süren Yumuşak İçimli Çay Keyfinin Sırrı Lipton Demlik Poşetinde Saklı

liptonÇay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton’un demlik poşetleri, doğal ağaç liflerinden yapılmış filtre kağıdı ile çayın demlikte uzun süre acılmadan kalmasını sağlıyor. Geleneksel Türk çayı lezzetinden vazgeçemeyenler için Lipton, ilk bardaktan son bardağa kadar kokusu, rengi, tadı uzun süre değişmeyen yumuşak içim keyfini demlik poşetlerde sunuyor.

120 yılı aşkın süredir, uzmanlığıyla tüketici trendlerini yakından takip ederek herkesin damak tadına uygun lezzetler sunan Lipton, geliştirdiği özel harmanlarla çay tutkunlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Yenilikçi çözümleriyle çay kültürünü zenginleştiren Lipton, çay severlerin kokusunu, rengini, lezzetini çok sevdikleri geleneksel çayı demlik poşetlerde sunuyor.

Geleneksel Türk çayının tadını, doğal ağaç lifleri ile koruyan Lipton Yellow Label demlik poşetleri, çay severlere uzun süren yumuşak içim ayrıcalığı sağlıyor. Böylece uzun sohbetler eşliğinde çay içmeyi sevenler ilk bardaktan son bardağa kadar aynı lezzetti tadabilme ayrıcalığı yaşıyor. Uzun süren yumuşak içimin keyfine doya doya varmak isteyenler için üretilen Lipton demlik poşet çayların her bir poşetinden 3 bardak çay çıkıyor.

Lipton’un çevre dostu yöntemlerle Doğu Karadenizli çiftçilerin emeği ile toplanan geleneksel çayı, demlik poşet formuyla çay tutkunlarının vazgeçilmezlerinden biri.

OKU ➤  Ekici Peynir Yaza Formda Girmek İsteyenlerin Vazgeçilmez Alternatifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir