Ana Sayfa » Haber Turu » UNO Türkiye’de Bir İlk: Premium Çok Tahıllı Tortilla İle Sağlık ve Lezzet Bir Arada

UNO Türkiye’de Bir İlk: Premium Çok Tahıllı Tortilla İle Sağlık ve Lezzet Bir Arada


Ambalajlı ekmek sektörünün Türkiye’deki kurucusu ve lideri UNO, Türkiye’nin ilk Çok Tahıllı Tortilla’sını üretti. Premium Çok Tahıllı Tortilla ile sofralarda yeni lezzetler sunmak çok daha kolay ve keyifli olacak.

Tüketicilerine daima lezzetli ve sağlıklı ürünler sunan UNO; onları bu kez, besleyici ve lif kaynağı olma özellikleriyle ön plana çıkan Premium Çok Tahıllı Tortilla ile buluşturuyor.

Sebze, et veya peynir ile sıcak veya soğuk birçok farklı şekilde tüketilebilecek olan UNO Premium Çok Tahıllı Tortilla mutfakta yeni lezzetler denemeyi ve sevdiklerine sürprizler yapmayı seven herkesin gözdesi oluyor. Dürüm şeklinde veya pizza bazı olarak tüketilebileceği gibi, farklı sunum şekilleriyle özenli sofraları daha da şık hale getirecek olan UNO Premium Çok Tahıllı Tortilla ile lezzet düşkünleri değişik sunumlar yapma şansı yakalıyor.

Yumuşak yapısı ve bol tahıllı içeriğiyle Meksika mutfağının spesiyallerinden Taco veya Fajita gibi tarifler hazırlamaya da oldukça uygun olan UNO Premium Çok Tahıllı Tortilla, 480 gramlık ambalajlarda 8’li olarak satışa sunuluyor.

OKU ➤  Siemens, mutfaklarda lezzete yeni kapılar açıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir