Ana Sayfa » Haber Turu » Türkiye’nin krem peyniri TEKSÜT Krem Peynir artık cam kapta!

Türkiye’nin krem peyniri TEKSÜT Krem Peynir artık cam kapta!

Türkiye’nin krem peyniri TEKSÜT Krem Peynir artık cam kapta!
Puan ver


Yumuşacık kıvamı ile lezzeti akıllardan çıkmayan TEKSÜT Krem Peynir, yeni ambalajı ile mutfaklarda peynir şöleni ile beraber, pratik çözümler sunuyor.

Krem peynirin lezzet uzmanı TEKSÜT, simitlerin ve kızarmış ekmeklerin üstünde benzersiz bir lezzet oluşturan krem peynirini, yeni cam ambalajında piyasaya sunuyor.

Krem peynirin uzmanı TEKSÜT’ün yumuşacık bir kıvama sahip olan krem peyniri, kahvaltının yanı sıra sandviçlere de benzersiz bir lezzet katıyor. Alıştığınız ve sevdiğiniz her zamanki TEKSÜT Krem Peynir, yeni ambalajı ile bittiğinde bile mutfağınızda yer ediniyor. Cam kap, bardak ya da minik saklama kabı olarak kullanılabiliyor. Camdan vazgeçmek istemeyenler, cam sağlığını mutfağına TEKSÜT ile taşıyor.

TEKSÜT’ün geniş ürün yelpazesi, sofrasında leziz seçimler arayanları bekliyor. Krem peynirin yanı sıra örgü, dil ve çeçil gibi yöresel peynirler, taze kaşar, beyaz peynir, UHT süt, labne, kaymak ve az yağlı beyaz peynir gibi farklı alternatifler öğünleri zenginleştiriyor.

OKU ➤  Turna Yemişli ve Sebzeli Makarna

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!Puan ver 10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz