Ana Sayfa » Haber Turu » Türkiye’nin Gıda Devi Sunar, Gıda Sektörünün En Önemli Fuarlarına Damgasını Vurdu!

Türkiye’nin Gıda Devi Sunar, Gıda Sektörünün En Önemli Fuarlarına Damgasını Vurdu!


2014 yılı fuar takviminde yurtiçi ve yurtdışı yaklaşık 20 fuar bulunan Sunar Grup, gıda sektörünün en önemli fuarları arasında gösterilen ve İstanbul’da düzenlenen iki fuarın gözdesi oldu. İlk olarak ev dışı tüketim sektörüne bambaşka bir bakış açısı getirmek ve sektör bilincini artırmak amacıyla, CNR Fuar alanında düzenlenen EDT Expo Fuarı’na; ardından ekmek, pasta makine üreticilerini bir araya getiren, sektörün lider markalarını buluşturan IBATECH 2014’e yeni standı ve aktiviteleriyle damgasını vurdu.

Yerli ve yabancı sektör lideri markaların buluştuğu, gıda sektörünün en önemli iki fuarında stand açan Sunar Grup, bir yandan ürünlerini tanıtırken diğer yandan ziyaretçilerine keyifli zaman geçirtti.

Anadolu’dan ve çevre ülkelerden gelen binlerce satın almacıyla buluşma, yeni pazarlar keşfetme olanağı sunan EDT Expo ve IBATECH Fuarlarında açtığı standlarda çeşitli aktiviteler ve şovlarla boy gösteren Sunar Grup, bir yandan da mutfak sırlarını paylaştı.

EDT Expo Fuarı’nda Sunar Grup’un teması Çukurovalılık’tı. “Çukurova Mutfağı’nın Sırrı: SUNAR” teması çerçevesinde, Sunar Grup Demo Ustaları Sefa Sabırlı, Birol Bayındır ve Ali Arlı birbirinden lezzetli mamul ürünleri sergiledi. Haşim Usta’nın Adana’nın kültürel ve mimari simgelerinden olan Taş Köprü, Büyük Saat gibi yapıların margarinden heykel ve rölyefini yaptığı fuarda ustaların görsel şöleni Sunar standını renkli hale getirdi.

Adana’ya özgü bir tatlı olan ve Sunar’ın ürettiği nişastadan yapılan bici bici ikramıyla konukların ağırlandığı Sunar standında, her yıl olduğu gibi bu yılda keyifli saatler yaşandı. Görsel şovların ardından standda, Çukurova lezzetlerinin sırları katılımcılarla paylaşıldı

Sunar Grup yetkilileri, dört kıtadan 15 ülkeyi tek çatı altında buluşturan IBATEACH 2014’te ise sektör profesyonelleri ve tüm
dünyadan ziyaretçileri sokak temalı standında ağırladı.

Sunar’ın şeflerinin yanı sıra, standda yer alan börek ustasının fuara özel olarak hazırladığı kol böreği oldukça iddialıydı. Börek ustasının yufka açma şovu Ibatech Fuarında büyük ilgi gördü. Sefa Usta ve Ali Usta’nın maharetli ellerinden çıkan, “Sunar Profesyonel Nesta”  ve “Sunar Profesyonel BNY” margarin’leriyle lezzetlenen poğaça, kruvasan ve milföyler fuar ziyaretçilerinin damaklarında nefis tatlar bıraktı.

OKU ➤  Weber Q200 İle Pratik Barbekünün Tadını Çıkarın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir