Ana Sayfa » Haber Turu » Tupperware’den Sihirli Doğrayıcı: Dilim Dilim

Tupperware’den Sihirli Doğrayıcı: Dilim Dilim


İnsanların hayatlarını kolaylaştıran tasarımlarıyla dikkat çeken Tupperware, şekilli doğrayıcı ‘Dilim Dilim’ ile lezzetli yemekler hazırlarken zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Sebze ve meyveleri farklı şekil ve kalınlıkta doğrama imkanı sunan ‘Dilim Dilim’ mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday.

Basit çözümlerle hayatı kolaylaştıran Tupperware, sebze ve meyveleri farklı şekillerde doğrayabilen ‘Dilim Dilim’ ile mutfaklarda sizi usta bir şefe dönüştürüyor. Pratik kullanımıyla sebze ve meyveleri, dalgalı, jülyen, parmak, küp, elmas ve waffle şeklinde istenilen incelikte dilimlenmesini sağlayarak oluşturacağınız menülere ayrı bir hava katma imkanı sunuyor.

Yüksek kalitede üretilen, hızlı ve kusursuz dilimleme sistemiyle ‘Tupperware Dilim Dilim’ yemeğin hazırlık sürecini keyfe dönüştürüyor. Dilimlerin kolay ayrılması için tasarlanan tırtıklı yüzeyi, yuvarlak ve üçgen ayar düğmeleriyle kolay kullanım imkanı sağlıyor. Kompakt yapısıyla kolay saklanabilen Dilim Dilim, parmak koruyucusu ile de güvenli bir kullanım sunuyor. Ayrıca Dilim Dilim normal kullanım koşulları altında 10 yıl garantili.

Dilim Dilim’e sahip olmak isterseniz size en yakın Tupperware Distribütörlüğü’ne ulaşabilirsiniz.

 

 

OKU ➤  Ananas Suyu ile Güzelleşin

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir