Ana Sayfa » Haber Turu » Tropicana’dan Yepyeni Bir Lezzet Daha

Tropicana’dan Yepyeni Bir Lezzet Daha

Tropicana’dan Yepyeni Bir Lezzet Daha
Puan ver


Türkiye’nin yerel meyve sularını sofralara taşıyan Tropicana, Akdeniz Bölgesi’nden toplanan portakal, limon, greyfurt ve mandalina ile yepyeni bir lezzet daha sunuyor. Tropicana Akdeniz Turunçgiller Nektarı, mükemmel tadı ve ferahlığı ile yaz mevsiminin ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olacak.

Türkiye’nin yöresel meyveleri ile doyumsuz lezzetler sunan dünyanın 1 numaralı meyve suyu markası Tropicana, ürün portföyünü zenginleştirmeyi sürdürüyor. Tropica’nın yeni lezzeti Akdeniz Turunçgiller Nektarı, tadını Akdeniz’in en güzel portakal, limon, greyfurt ve mandalinalarından alıyor. Tropicana Akdeniz Turunçgiller, kolay içimi ve ferahlatıcılığıyla sıcak yaz günlerinin ve kahvaltı sofralarının gözde lezzeti olacak. Tropicana Akdeniz Turunçgiller, 1 lt. tetrapak ve 330 ml. cam ambalajı ile raflarda yerini aldı.

Tropicana, Akdeniz Turunçgiller’in yanı sıra Bursa Şeftali, Malatya Kayısı, Afyon Vişne, %100 Amasya Elma, Isparta Elma, Anadolu Karışık Meyve, Antalya Nar, Geyve Ayva ve Tropicana Çanakkale %100 Domates Suyu çeşitleriyle sofralara konuk oluyor. Türkiye’nin yerel tatlarına değer katmak amacı ile çalışan Tropicana, tüketicilerine yeni lezzetler sunmaya devam edecek.

 

OKU ➤  Mehmet Erdoğan: Gıda Üretimini Arttıracak Tarımsal Politikalar Gözden Geçirilmeli

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir