Ana Sayfa » Mekânlar » The Green Park Hotels&Resort’de Şölen Tadında İftar

The Green Park Hotels&Resort’de Şölen Tadında İftar

The Green Park Hotels&Resort’de Şölen Tadında İftar
Puan ver

The-Green-Park-iftarThe Green Park Hotels & Resorts’de geleneksel Ramazan ayına özel iftar sofraları bu yıl da zengin menüsü ile ve canlı Fasıl eşliğinde devam ediyor.

The Park Otellerindeki iftar akşamları usta şefler ve ekipleri tarafından hazırlanan, her gün değişen, birbirinden farklı menülerle çok özel buluşmalara dönüşüyor. Geniş bir yelpazede hazırlanan açık büfe ve özel hazırlanan set menülü iftar sofraları hem göze hem de farklı damak tatlarına hitap eden lezzetleri bir araya getiriyor.

Osmanlı Mutfağının en lezzetli ana yemekleri, geleneksel tatlı çeşitleri, Osmanlı şerbet, ayran, demli çaylar, Türk kahvesinin oluşturduğu zengin iftar sofraları Ramazan boyunca sizlerle. Her gün modern mimariye sahip farklı büyüklükteki salonlarında geniş katılımlı grupların yanı sıra özel gruplara da hizmet veriliyor.

The Green Park Hotels& Resorts misafirlerine bu kutsal ay boyunca şölen tadında iftar sofralarını 55 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

OKU ➤  Zeytinyağlı Taze Fasulye

Tavsiye

RAMAZAN’DA VERDİĞİNİZ KİLOLARI BAYRAMDA GERİ ALMAYIN!

RAMAZAN’DA VERDİĞİNİZ KİLOLARI BAYRAMDA GERİ ALMAYIN!Puan ver RAMAZAN’DA VERDİĞİNİZ KİLOLARI BAYRAMDA GERİ ALMAYIN! Ramazan boyunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz