Ana Sayfa » Haber Turu » Teknoloji, Estetik, Verimlilik Silverline Armonia Davlumbazda Buluştu

Teknoloji, Estetik, Verimlilik Silverline Armonia Davlumbazda Buluştu


Yeni nesil mutfaklara kullandığı teknoloji ve tasarımlarla ankastre ürünlerde beklenenden fazlasını veren Silverline yeni davlumbaz modeli Armonia ile yine kullanıcılarını şaşırtıyor.

Mutfakların vazgeçilmezi davlumbaza alışagelmişin dışında yorum katan Silverline, Armonia modelinde estetiği ve verimliliği öne çıkardı. Ocak arkasında veya yanında konumlandırılan Armonia, davlumbaz kullanımına farklı bir alternatif getiriyor. Armonia, istenildiğinde tek tuşla tezgah içine gömülüyor ve kapalı konumda iken tezgah üzerinde sadece zarif kontrol paneli gözüküyor. Özellikle modern çağın mutfak dekorasyonundaki trendlere şık bir çözüm olan Armonia, kapalı konumda iken mekanın bütünlüğüne de uyum sağlıyor. Armonia davlumbaz, bulundurduğu 15 dakikalık yoğun güç kullanım fonksiyonu tercih edildiğinde özellikle ağır koku veren yemeklerin verdiği etkiyi mutfaktan anında siliyor… Elektrikli ocaklar ile uyumluluk gösteren Armonia’nın tasarımında kullanılan camın kolay silinebilme özelliği ise kadınların en beğendiği özellikler arasında… Tüm ürünlerinde kullanıcı güvenliğinin ön planda tutan Silverline Armonia davlumbazda el sıkışmasına karşı hassas manyetik algılayıcı kullanarak oluşabilecek kazaların önüne geçiyor.

Büyük ve modern mutfakların tamamlayıcısı olan Silverline Armonia, dünyanın en prestijli ödül kuruluşlarından Plus X Awards tarından 2012 Plus-X Yüksek Kalite, Tasarım ve Fonksiyonellik kategorilerinde ödüle layık görüldü.

OKU ➤  ISS ‘Sağlığın Renkleri’ Yemek Tarifi Yarışması Başlıyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir