Ana Sayfa » Haber Turu » Tefal’den Secure5 NEO Düdüklü Tencere

Tefal’den Secure5 NEO Düdüklü Tencere

Puan ver

Tefal-Secure5-NEOTefal’i yeni ürünü Secure5 NEO, düdüklü tencerede yemek pişirirken gerekli olan tüm güvenlik özelliklerini bir araya topladı.

Güvenliği ön planda tutan Tefal’in yeni ürünü Secure5 NEO, 3 basınç güvenliği ve 2 açma/kapama güvenlik sistemi ile düdüklü tencerede yemek pişirme stresini sona erdiriyor. Yepyeni tasarımı, ürünün rahat kullanılmasını sağlayan uzun kulpları ve gıdaların besin değerini korumayı sağlayan iki pişirme programı ile Secure5 NEO, lezzetli yemek pişirmenin en güvenli ve kolay yolunu mutfaklara taşıyor.

Secure5 NEO’da üç basınç güvenliği sisteminin yanı sıra güvenli kapama ses özelliğini içeren iki açma/kapama güvenlik sistemi bulunuyor. Tefal Secure5 NEO, iki pişirme programı sayesinde sebze ve etlerin besin değerlerini koruyarak, yemeklerin gerçek lezzetlerinde ve tam kıvamında pişmesini sağlıyor. Paslanmaz çelik kaplaması ve deformasyonu önleyen kalın tabanı ile Tefal Secure5 NEO, uzun ömürlü kullanımı da garantiliyor.

OKU ➤  Milföy Çubukları Video

Tavsiye

Ali Nazik

Ali Nazik

Ali Nazik5 (100%) 1 Oy Ali Nazik tarifi için malzemeler 1 kg patlıcan 4 diş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz