Ana Sayfa » Haber Turu » Tefal, Clipso’lar Yenilendi!

Tefal, Clipso’lar Yenilendi!


Yeni Tefal Clipso + Precision düdüklü tenceresi akıllı kontrol saati, yeni açma sistemi ve renkli katlanabilir kulpları ile mutfaklara maksimum fonksiyonellik ve şıklık getiriyor.

Tefal’in benzersiz yeniliklerinden biri olan ve pratik kullanımıyla mutfakta geçirilen zamanı kısaltarak hızlı ve lezzetli yemek pişirmenize olanak veren Tefal Clipso’lar, geliştirilen ve yenilenen özellikleriyle kullanıcılarına maksimum kolaylık sunuyor. Clipso + Precision, bu büyük ailenin en yeni üyesi olarak mutfaklarda yerini almaya hazırlanıyor.

Tek elle açma özelliği sayesinde son derece kolay, güvenli ve kısa sürede açılan Tefal Clipso + Precision, kolay katlanabilen yeni renkli kulpları ile artık mutfağınıza şıklık da getiriyor.

Rahatlıkla saklanabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen bu yeni nesil Clipso’lar, kapakta yer alan otomatik kilitleme sistemi sayesinde basınçlı buhar tamamen boşaldıktan sonra açılıyor ve yanma ve yaralanmalara karşı güvenli bir kullanım sağlıyor.

Yiyecekleri hızlı pişirmenin yanı sıra, Tefal Clipso+ Precision, yemeklerinizin vitaminlerini koruyarak daha sağlıklı yiyecekler pişirmenize olanak veriyor.

İlklerin üreticisi Tefal’in yenilenen ve 2 farklı pişirme programına sahip Clipso + Precision düdüklü tenceresi, üzerinde bulunan pişirme süresini kontrol eden su geçirmez “Akıllı Kontrol Saati” ile de yemeğiniz hazır olduğunda sizi uyarıyor. Böylelikle, yemek sıcaklığını da ayarlayarak, mutfaklara konfor getiriyor.

OKU ➤  Profilo’dan Dumansız Ve Yapışmayan Yeni Izgaralar

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir