Ana Sayfa » Haber Turu » Tefal Actifry 2IN1 İle Lezzeti İkiye Katlayın!

Tefal Actifry 2IN1 İle Lezzeti İkiye Katlayın!


Tefal Actifry 2IN1 ile sadece bir kaşık yağ kullanarak lezzetten ödün vermeden aynı anda 2 çeşit yemeği kolayca hazırlayabilirsiniz. Lezzetli olduğu kadar hafif ve sağlıklı da olan yemekleri vakit kaybetmeden aynı anda hazırlamak için Tefal Actifry  2IN1  ile tanışmanın tam zamanı!

Actifry 2IN1 ile aynı anda iki yemek pişirebilir böylece besleyici ve lezzetli, hafif menüleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Tefal Actifry  2IN1’ın üst hanesinde tadına doyulmaz leziz bonfileler hazırlarken, alt hanesinde de birbirinden lezzetli kızartmaları aynı anda hazırlamak mümkün.

Actifry ile her yaştan insanın sevdiği ama kalorisi sebebiyle yemekten çekindiği kızartmaları mutfaklara geri getiren Tefal şimdi de ailenizle paylaşabileceğiniz lezzetleri arttırmak için, 2 çeşit yemeği aynı anda hazırlayan Tefal Actifry 2IN1’ı satışa sunuyor.

Hem sağlığı hem de lezzeti bir arada sunan ve lezzeti ikiye katlayan Tefal Actifry 2IN1 ile unutulmaz menüler hazırlayabilir, her yaştan insanın sevdiği ama yemekten çekindiği tarifleri lezzetli, sağlıklı  ve hızlı bir

şekilde sunabilirsiniz. Tefal Actifry  2IN1’ ın üst ve alt haznesinde  sadece bir kaşık yağ kullanarak lezzetten ödün vermeden aynı anda 2 çeşit yemeği kolayca hazırlamak mümkün.

Tefal Actifry  2IN1’ ın küçük yeşil kaşığı ile 1 kaşık yağ kullanarak, 1,5 kg kapasiteli geniş alt pişirme haznesinde birbirinden lezzetli patates, kabak, biber ve havuç kızartmaları yapabilir;  üst haznesinde ise kızartmanın yanı sıra çoban kavurmadan, bonfileye, kadınbudu köfteden, muska böreğine ve Kayseri mantısından, pancake’ e  kadar dengeli beslenmeye uygun ve son derece lezzetli tarifleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

Üstelik Tefal Actifry  2IN1’a ait özel tariflerin yer aldığı TefalTV’ i de  ziyaret ederek 20  farklı Actifry 2IN1 tarifi keşfedebilir, böylece hazırlayacağınız sağlıklı sofralar ile hem ailenize hem de misafirlerinize unutulmaz bir ziyafet yaşatabilirsiniz.

OKU ➤  Pastırmalı Humus

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir