Ana Sayfa » Haber Turu » Tatlı Küçük Kaçamakların Yeni Lezzeti; Loacker Gofretleri

Tatlı Küçük Kaçamakların Yeni Lezzeti; Loacker Gofretleri


İtalya Alpleri’nden gelen nefis bir gofret ile tatlı bir kaçamak için Loacker birbirinden lezzetli çeşitlerini sunuyor. İtalyan Loacker gofretleri, hem lezzeti, hem de doğal içeriği ile tatlı anlarınız için keyifli birer atıştırmalık oluyor.

Çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de gofret, en tatlı molalarımızın keyfi olur. Doğaya olan tutkunun, pastacılık aşkıyla buluşmasından doğan Loacker gofretleri ise fındık kremalı, çikolatalı çeşitleriyle bir gofretten beklediğiniz taptaze gerçek lezzeti sunuyor.

Deniz seviyesinden 1.000 metre yükseklikteki İtalyan Alpleri olarak bilinen Dolomit’lerde üretilen Loacker gofretleri, fındık kremalı ve çikolatalı atıştırmalık küp gofretleri, iki bisküvi arasında fındık kreması veya portakal üzerine çikolata kaplı nefis gofret çeşitleriyle tatlı paylaşımlara ortak oluyor.

Loacker gofretlerinin lezzet sırrı ise özenle seçilmiş ve işlem görmemiş ürünlerle sağlanan içeriğinde gizli. Dünyanın en lezzetli gofretlerini üreten Loacker, içeriğinde bulunan hafifçe kavrulmuş İtalyan
fındıkları, gerçek “bourbon” vanilya çubukları, aromatik kakao, Alplerden gelen taze süt, doğal dağ suyu ve karşı konulmaz Loacker çikolatası ile küçük tatlı kaçamaklarınızda yanınızda.

OKU ➤  Taylan Kümeli: “Vitamin ve Mineraller Doğru Zamanda Doğru Kişilere Verilmeli ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir