Ana Sayfa » Haber Turu » Tamek Lezzetlerine Altın Heykel Ödülü

Tamek Lezzetlerine Altın Heykel Ödülü

Tamek Lezzetlerine Altın Heykel Ödülü
Puan ver


Doğal ve lezzetli ürünleri ile Türkiye’nin güvenilir markası olan TAMEK, tüketicilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Kısa süre önce Türkiye’nin “Süper Markası” seçilen TAMEK, KalDer ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi”nde de liderliği elden bırakmadı.

Konserve, sos ve salça kategorisinde 2012 yılının sektör birincisi olan TAMEK, TMME ‘Gümüş Heykel’ ödülüne layık görüldü. TAMEK, aynı araştırmada 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği ile ‘Altın Heykel’ ödülünü de kazandı.

TAMEK, lezzetleri ile tüketicilerinden tam not almaya devam ediyor. Türkiye genelinde 81 vilayette onbinlerce tüketicinin marka ve ürünlere duyulan memnuniyetin derecelendirilip; beklenti ve şikayetlerinin değerlendirildiği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksinde (TMME) TAMEK sektördeki liderliğini elden bırakmadı.

KalDer ve KA Araştırma tarafından 2005 yılından itibaren onlarca sektör geneli için gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Endeksi’nin hızlı tüketim ürünleri (FMCG) araştırma sonuçlarına göre, konserve sos ve salça grubunda tüketicilerin 2012 yılında da ilk tercihi TAMEK oldu.

Sektördeki yarım asırlık tecrübesini, 34 sektör birincisinin yer aldığı araştırmada bir kez daha kanıtlayan TAMEK, TMME Konserve, Sos, Salça sektöründe “Gümüş Heykel” ödülüne layık görüldü. Doğal ve lezzetli ürünleriyle Türkiye’nin güvenilir markası olan TAMEK, aynı araştırmada son 3 ölçüm yılında da sektöründe müşterileri nezdinde en yüksek puanı alarak Konserve, Sos, Salça sektöründe 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği ile “Altın Heykel” ödülünü de kazandı.

Gerçekleştirilen ödül gecesinde kazanılan 2 ödülle ilgili olarak büyük gurur duyduklarını belirten Tamek Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Şebnem Atay, “Ülke ekonomisinde önemli katkısı bulunan yerli ve uluslararası 34 markanın yer aldığı ve tüketicilerin beklentileri, algıladıkları kalite, marka değeri, memnuniyetleri, şikayetleri ve bağlılıkları nezdinde gerçekleştirilen TMME’de böylesine anlamlı bir ödül almaktan gurur duyuyoruz. Temelinde lezzet, doğallık ve kaliteli hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz ürünlerimizle her öğünde tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz. Kazandığımız bu başarıda bize güven duyan ve liderliğe taşıyarak bizi ödüllendiren tüm tüketicilerimize teşekkür ederiz. Tamek olarak hedefimiz yarım asırdır olduğu gibi her zaman müşterilerimiz tarafından güvenilen marka olmak. Sağlıklı, doğal ve lezzetli ürün gamımızla, bu güvene layık olmayı sürdüreceğiz” açıklamasını yaptı.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz