Ana Sayfa » Haber Turu » Sultan Dana Kavurma İle Yapılan Tostlar Daha Lezzetli

Sultan Dana Kavurma İle Yapılan Tostlar Daha Lezzetli

Puan ver


Sultan Et, bu geleneksel lezzeti Tarım Bakanlığı’nın Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak ürettiği Sultan Dana Kavurma ile tüketicinin beğenisine sunuyor. Sultan Dana Kavurma ile hazırlayacağınız tostları damak tadınıza uygun tüketebilirsiniz.

Tost hem pratik hem de lezzetli olması nedeniyle artık kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen tost, artık Sultan Dana Kavurma ile daha lezzetli. Sultan Et, ürünlerinin ham maddesi olan etleri, iyi bölgelerde yetişmiş, doğru koşullarda beslenmiş, genç ve sağlıklı damızlıklardan seçiyor. Sultan Dana Kavurma, Sultan Et tesislerinde kemik ve sinirlerinden tamamen temizlenmiş dana etlerinin, çift cidarlı, buhar ısıtmalı kavurma kazanlarında, dana yağı ve tuz eklenip pişirip, baskılı özel kılıflara doldurulup soğutarak hazırlıyor. Üretim merkezini 20 milyonluk yatırımla son teknolojik yeniliklerle donatan Sultan Et, Sultan Dana Kavurma’yı sofranıza sağlıkla ulaşması için hijyenik ambalajlarıyla paketleyerek soğuk zinciri bozulmadan ilk anki tazeliğiarat ile sunuyor.

OKU ➤  Bosch Küçük Ev Aletleri, Annelerin Mutfaktaki En Büyük Destekçisi  

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz