Ana Sayfa » Haber Turu » Starbucks, Kahve Tutkusunu Dekorasyona da Yansıttı

Starbucks, Kahve Tutkusunu Dekorasyona da Yansıttı

Starbucks, Kahve Tutkusunu Dekorasyona da Yansıttı
Puan ver


Starbucks’ın Taksim Meydanı’nda açtığı 200. mağazasında misafirleri özenle hazırlanan eşsiz lezzetlerin yanı sıra kahve tutkusunu yansıtan bir dekorasyon ve keyifli bir atmosfer bekliyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, Türkiye’deki 200. mağazasını Taksim Meydanı’nda açtı.

Mağazalarını, ev ve iş yerlerinden sonra misafirlerinin kendilerini en rahat hissedebilecekleri 3. adres olarak konumlandıran Starbucks, yeni mağazasıyla misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

Starbucks’ın yeni mağazası, Starbucks’ın kahve tutkusunu da en iyi şekilde yansıtıyor. Mağaza duvarlarında kahve yetiştirilen yerleri gösteren bir harita ve kahvenin çiçekten kavrulmasına kadar geçen sürecin anlatıldığı resimler yer alıyor. Bir ressam tarafından Starbucks’a özel hazırlanan görseller de mağazaya farklı bir dokunuş katıyor.

Genel olarak toprak tonların hakim olduğu mağazada, ahşap masa ve sandalyeler doğallığı yansıtırken; rahat ve geniş koltuklar ve puflar rahatlık ve konfor sunuyor.

Starbucks Türkiye’nin ilk espresso makinesi : Taksim Meydanı mağazasında

Mağazanın alt katında ise geçtiğimiz yıl Türkiye’deki 10. yılını kutlayan Starbucks’ın 2003 yılında açtığı Erenköy’deki ilk mağazasında bulunan ve bir klasik olan La Marzocco Manuel Espresso makinesi bulunuyor.

Alt katta ayrıca, misafirlerin dünyanın dört bir yanından gelen farklı koku, tat ve aromalara sahip kahvelerini deneyebilecekleri uzun bir kahve deneme masası da yer alıyor.

Yeni açtığı ya da yenilediği mağazalarında geri dönüşümlü malzeme ve sistemler kullanmaya önem veren Starbucks, Taksim Meydanı’ndaki yeni mağazasının şık ve konforlu dekorasyonuyla, misafirlerin hem gözüne hem damağına hitap ediyor.

 

OKU ➤  Porland Bahar Koleksiyonu İle Güzel Hatıralar Canlanacak

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir