Ana Sayfa » Haber Turu » Sömestir tatilinde de annelerin işini kolaylaştıran pratik lezzetler banvitburada.com ’da

Sömestir tatilinde de annelerin işini kolaylaştıran pratik lezzetler banvitburada.com ’da

banvit

Piliç, hindi, kırmızı et, hazır ürünler ve şarküteri ürünleriyle sağlıklı ve lezzetli alternatifler sunan Banvit, banvitburada.com ile sömestir tatili boyunca da anneler ve çocuklarının yanında..

Annelerin mutfakta işini kolaylaştıran, çocukların keyifle yediği ürünler soğuk zincir bozulmadan, iade garantisi ve teslim anında ödeme gibi avantajlarla Banvitburada.com’da…

Söz konusu gıda olduğunda lezzeti kadar tazeliği de son derece önemli. Banvitburada.com’dan verdiğiniz piliç, hindi, kırmızı et, hazır ürünler ve şarküteri ürünleri soğuk zinciri bozulmadan, belirlediğiniz teslim tarihi ve saat aralığında, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla kapınıza ücretsiz kurye ile teslim ediliyor. Annelerin mutfakta işlerini kolaylaştıran, çocuklar için yemeği keyifli hale getiren Banvit ürünlerine 444 26 88 no’lu çağrı merkezinden ya da banvitburada.com’dan bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Banvit’in ‘Katkısız’ ürünleri de banvitburada.com’da…

Okullar kapandı. Sömestir tatili boyunca annelerin gönül rahatlığıyla çocuklarına yedirebilecekleri katkısız lezzetlere Banvitburada.com üzerinden ulaşmak mümkün. Banvit’in katkısız ürünlerinde tatlı kırmızıbiber, kimyon, karabiber, zerdeçal gibi baharatlar, yumurta, soğan, ekmek kırığı, kereviz, maydanoz gibi ev mutfaklarında sıkça tüketilen malzemeler kullanılıyor.

Banvitburada.com, İstanbul dışında Ankara ve İzmir’de de hizmet veriyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.