Ana Sayfa » Haber Turu » Sihirli Set Üstü Ocak Sayesinde Mutfaklarda Enerji Tasarrufu

Sihirli Set Üstü Ocak Sayesinde Mutfaklarda Enerji Tasarrufu

Sihirli Set Üstü Ocak Sayesinde Mutfaklarda Enerji Tasarrufu
Puan ver


Dünyanın ilk ankastre üreticisi Wolf, gazlı ve set üstü ocaklara göre daha az enerji tüketimi sağlayan indüksiyonlu set üstü ocakları müşterilerin beğenisine sunuyor. Wolf indüksiyonlu set üstü ocaklar 4 bin watt’lık indüksiyon elementi ile dünyadaki en güçlü set üstü ocak ünvanına sahip.

Diğer ocaklara nazaran derece değişikliğini yüzde 50 daha çabuk algılayan indüksiyonlu set üstü ocaklar, oluşturdukları manyetik alan sayesinde ısının sadece pişirme kabı içerisinde kalmasını sağlıyor. Dünya çapında profesyonel ve amatör şeflerin tercihi olan Wolf indüksiyonlu set üstü ocaklar, elektromanyetik elementler sayesinde demir ve manyetik çelik pişirme tabanlı üretilen ısı seviyesi ile çok hızlı bir şekilde yüksek derecede ısınır. Bu teknoloji sayesinde dokunmatik kontrol panelini kullanarak veya pişirme kabınızı yüzeyden kaldırarak ısı üretimini aniden kesebilirsiniz.

Sub-Zero ve Wolf Hakkında: 1950’lerin ortasında ilk ankastre buzdolapları üreten Sub-Zero, mutfaklara uyumlu modelleri ile dizayn ve estetik anlayışını tamamen değiştirmiştir. Sub-Zero firmasının Mart 2000 yılında Wolf markasını bünyesine katması ile birlikte, uluslararası ve yerel markette faaliyet gösteren mutfak tasarımcıları “en anlamlı marka buluşma” olduğu konusunda görüş birliğine vardılar. Sub-Zero markası bir mutfağı mutfak yapan tüm seçeneklerin üstünde bir marka iken, Wolf, bir mutfağın sahip olabileceği tüm
fonksiyonların bünyesinde barındırıyor. 70 yılı aşkın bir süredir Wolf, restoranlar ve oteller için pişirme cihazları üreten bir markadır. Bugün Sub-Zero ailesinin bir üyesi olan Wolf, cihaz üretiminde profesyonel ev kullanımına uygun hale gelmiştir. Amerikan menşeli Sub-Zero ve Wolf Markalarını Türk Tüketicisi ile buluşturan Enkay Group, beyaz eşya sektöründeki tecrübesi ile kalite ve işlevsellik tutkunu özel hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Mutfakların tasarımına uyumu için Sub-Zero Wolf ekibi mimarlarla sinerji oluşturarak çalışır.

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 HataPuan ver DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz