Ana Sayfa » Haber Turu » Siemens espresso ve kahve makinesi ile maksimum kahve keyfi

Siemens espresso ve kahve makinesi ile maksimum kahve keyfi

Siemens_Kahve_Makinesi

Siemens Ev Aletleri, özel aroma koruyucu 235 gramlık çekirdek haznesine sahip, hızlı ve sessiz çalışan ve TFT göstergeli interaktif ekranlı, paslanmaz çelik gövdeli yeni EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

“Gelecek evinizde” yaklaşımıyla ileri teknoloji ürünleri evlerle buluşturan Siemens Ev Aletleri, en son geliştirdiği yeni EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi, aileniz ve dostlarınızla kafelerdeki kahve keyfini yıllar boyunca evinizde yaşayabileceğiniz en güzel yatırımınız olacak. Makine aynı zamanda TFT göstergeli şık interaktif ekranı, siyah paneli ve parmak izi göstermeyen paslanmaz çelik gövdeli tasarımıyla Siemens’in yüksek estetik zevkini yansıtıyor.

Tam istenen kıvam, mükemmel aroma

Kahve keyfine konfor katıyor

Akıllı yalıtımı sayesinde Siemens’in espresso makinelerinin en sessizi olan TI903209RW kahve makinesi, 5 farklı ölçüde ayarlanabilen içecek seçenekleri (kahve yoğunluğu, çekirdek miktarı, bardak boyutu, kahve ve süt sıcaklığı), yüksekliği ayarlanabilir kahve çıkışı, aynı anda iki kahve veya espresso yapabilmesi ve kolayca çıkartılan, gövdeye gizlenmiş 2,3 litrelik su tankıyla kahve keyfine üstün bir konfor katıyor. Kahve veya su biterken de erken uyarı veriyor.

İstediğiniz incelikte kahve öğütüyor

1500 watt’lık gücü ve yüksek kaliteli seramik kahve öğütücüsü (silent cream drive) ile çekirdek öğütme inceliğini istediğiniz gibi ayarlamayı mümkün kılıyor. Öğütülmüş kahve için de ikinci kahve haznesi bulunuyor. Sabahları ilk fincan kahvenizi 45 saniyede hazırlayabilen hızlı kahve makinesi tam 15 bin fincan garantisi veya 24 ay garanti ile sunuluyor.

Kahve keyfini bir sanata ve yaşam zevkine dönüştüren Siemens’in EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesini yakından görmek için Siemens bayilerine uğramakta fayda var.

OKU ➤  LAV ile Kahve Molası

Tavsiye

Her Kahvenin Yanında Su İsteyin

Her Kahvenin Yanında Su İsteyin

Her Kahvenin Yanında Su İsteyin Sadece Türk kahvesinin yanında değil, Espresso, Americano, Latte, Cappuccino, Mocha, Filtre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.