Ana Sayfa » Haber Turu » Siemens el blenderi anneleri bir gün değil, her gün sevindirecek

Siemens el blenderi anneleri bir gün değil, her gün sevindirecek

Siemens el blenderi anneleri bir gün değil, her gün sevindirecek
Puan ver


Siemens Ev Aletleri’nin ergonomik, şık ve tek bir tuşla birçok işlemin yapılabildiği Siemens MQ67170  el blenderi, annelerini en güzel hediye Anneler Günü hediyesi ile sevindirmek isteyenlerin göz ardı edemeyecekleri bir ürün.

Siemens MQ67170 el blenderi ile kesme, doğrama, ezme gibi işlemler tek bir tuşla hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Üstün performansı, ergonomik ve estetik yapısı ile her mutfağa uyum sağlayan Siemens’in el blenderi, eject tuşu sayesinde kolayca çıkarılabilen blender ayağı gibi mutfak hayatını kolaylaştıran birçok yenilikçi özelliğe sahip.

Anneler Günü’nün ideal hediye seçeneklerinin ilk sıralarında Siemens MQ67170 el blenderi yerini alıyor. Şık ve tek bir tuşla birçok işlemin yapılabildiği el blenderi, annelerini bir gün değil her gün sevindirecek hediyeyi arayanların beklentisini karşılıyor.

750 watt gücünde olan Siemens MQ67170 el blenderi, tasarımı ve ‘softTouch’ tutma yeri sayesinde avuç içine tam olarak uyum gösteriyor, son derece sessiz ve sarsıntısız çalışıyor. El blenderinin en önemli özelliğini tek tuşla birçok işlemin yapılabilmesi oluşturuyor.

Siemens MQ67170  el blenderinin normal ve turbo hız ayar seçenekleri, bir yandan işlemleri kolaylaştırırken, diğer yandan zamandan
tasarruf sağlıyor. Yenilikçi 4 kanatlı bıcak tasarımı ile mükemmel sonuçlar elde edilirken, paslanmaz çelik bıçaklı model, ısıya karşı dirençli çelik ayağıyla en zorlu işlemleri dahi kısa sürede kolayca yapabiliyor. Hafif dokulu yiyecek maddeleri el blenderinde zorlanmadan püre haline getirilirken, “chopper” özelliği ile sert yiyecekler bile kolayca kesilip dilimlenebiliyor. Kapaklı ve ölçekli karıştırma kabı, yiyecek maddelerinin miktarlarının rahatça ayarlanmasına ve kap içerisinde sonradan kullanmak üzere saklanmasına olanak tanıyor.

Siemens MQ67170 el blenderinin motor aksamı hariç diğer tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Blender teknik özellikleri kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor. Zarif ve yumuşak hatlara sahip Siemens MQ67170, mutfaktaki estetik arayışına ergonomik bir seçenek sunuyor. Hareket özgürlügü sağlayan burgulu kablo sistemi mutfakta rahat ve fonksiyonel bir kullanım sağlanırken, eject tusu sayesinde kolayca çıkartılabilen blender ayağı kolayca temizlenebiliyor.

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz