Ana Sayfa » Haber Turu » Sevgililer Günü’ne özel Bambum’dan yüzde 30 indirim

Sevgililer Günü’ne özel Bambum’dan yüzde 30 indirim

Sevgililer Günü’ne özel Bambum’dan yüzde 30 indirim
Puan ver


Bambum, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı indirim kuponu ile hem kalpleri fethediyor hem de kesenizi düşünüyor. Sevgiliniz bambudan yapılmış hediyesinin tadını çıkarırken, sizin payınıza da bu anın mutluluğunu çıkarmak kalıyor.

Özel günlerin heyecanı birbirini kovalıyor. Yeni yıl coşkusunu kısa bir süre önce atlatmışken bir başka tatlı telaş kapımızı çalıyor: Sevgililer Günü! Şimdi, sevgiliye en “sevgi dolu, sağlıklı, şık ve kullanışlı” hediyeyi bulup onu ne kadar düşündüğümüzü bir kez daha anlatma zamanı.

“Sevgilimi seviyorum, onun sağlığını çok önemsiyorum üstelik hediyemin kullanışlı ve dayanıklı olmasını da istiyorum” diyorsanız, adresiniz belli: Bambum. Bambum’un sevdiğiniz için hazırladığı hediye önerilerine mutlaka göz atın, pişman olmazsınız!

SEVGİLİME NEDEN BAMBUM ALMALIYIM?

Sevgilinize Bambum ürünlerini almak için birçok sebebiniz var. Bambu’nun tüm ürünleri bambudan üretiliyor; antibakteriyel özellik taşıyan bu ürünler, yıkandıkça dahi dayanıklılığını kaybetmiyor. Hem estetik hem organik hem de sağlıklı Bambum ürünleri bizim dostumuz olduğu kadar doğanın da dostu olduğunu ispatlıyor.

Doğal bambu görünümünün verdiği şıklık, bakteri barındırmayan sağlıklı yapısı ve sahip olduğu dayanıklılık ile sevgilinizin beğeneceği hediyeleri Bambum’da bulmak için daha ne bekliyorsunuz?

“SEVGİLİYEBAMBUM” %30 İNDİRİM KUPONU FIRSATI

Peynir kesme tahtası, keyif tepsileri, fıçılar, saklama kapları, çerezlikler, kaseler… Pek çok ürünle hediye seçiminizi kolaylaştıracak birbirinden farklı alternatiflere sahip Bambum, Sevgililer Günü için www.bambumstore.com’da kullanılabilecek bir indirim kuponu hazırladı. “sevgiliyebambum” adını taşıyan indirim kuponu sadece Şubat ayında geçerli ve sınırlı sayıda olacak. Kuponu kullandığınızda sepetinizde anında %30 indirim ile karşılaşacaksınız! Harika, değil mi?

OKU ➤  Köfteci Ramiz’de en güzel salatayı yapan Roma seyahati kazanıyor

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir