Ana Sayfa » Haber Turu » Salça Yapmak Arnica İle Artık Çok Daha Kolay

Salça Yapmak Arnica İle Artık Çok Daha Kolay


Arnica’nın mutfağınızda kıymanızı kolaylıkla hazırlayabilmeniz için geliştirdiği Ev Tipi Et Kıyma Makinesi Promeat Grande salça yapımında da hanımların imdadına yetişiyor.

Teknolojisi, sağlamlığı ve kalitesi ile tanınan Küçük Elektrikli Ev Aletleri markası Arnica, Türkiye’nin ilk ve tek ev tipi et kıyma makinesi Promeat Grande ile mutfaklarda kıyma çekilmesinden, sosis, sucuk hatta içli köfte yapımına kadar birçok gıdanın kolayca hazırlanmasına olanak sağlıyor. Özellikle evlerde salça yapımına başladığı şu günlerde domatesleri hızlıca püre haline getiren Promeat Grande sayesinde hanımlar oldukça zahmetli ve zaman alan bu işin kolaylıkla üstesinden geliyor. Kilolarca domatesi bir çırpıda pişirime hazır hale getiren Promeat Grande özellikleri ile mutfaklarda devrim oluşturuan bir ürün.

Sağlıksız koşullarda bekletilen ve satışa sunulan etler kendimizin ve çevremizdekilerin sağlığını sürekli tehdit etmekte. Özellikle kıyma bekletildiği takdirde hızla bakteri üretebiliyor, bu da tüketiciyi et tüketiminden uzaklaştırıyor. Tüketim eğilimlerini göz önüne alarak ürün gamını geliştiren Arnica, et tüketimindeki hassas noktaları düşünerek Ev Tipi Et Kıyma Makinesi üretti. Mutfaklarda kendine yer açan Promeat Grande’nin her ayrıntısı da en ince noktasına kadar düşünülmüş. Promeat Grande, paslanmaz çelik kıyıcı silindirleri, paslanmaz bıçağı, içli köfte aparatı, sosis sucuk hunisi, geniş tepsisi gibi aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

 

OKU ➤  Bu kış sofralar Porflame ayrıcalığıyla zenginleşiyor

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 tatlı kaşığı tuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir