Ana Sayfa » Haber Turu » Sağlıklı Ve Zengin Kahvaltılar İçin Size Philips Yeter

Sağlıklı Ve Zengin Kahvaltılar İçin Size Philips Yeter


Philips’in şık tasarıma sahip çay ustası, kahve makinesi ve katı meyve sıkacağı; size zengin, sağlıklı ve lezzetli kahvaltıları en pratik şekilde sunuyor.

Siyah rengi ile Philips’in yeni Çay Ustası, kahvaltı masalarına şıklık katmak için tasarlandı. Kolay temizlenen filtreye sahip Philips Çay Ustası, AutoKeepWarm fonksiyonu ile de çayı tüm kahvaltı boyunca sıcak tutuyor, çayı kontrol etme zahmetini ortadan kaldırıyor. 1700 Watt Philips Çay Ustası’nın, 1.9 litrelik geniş su ısıtıcısı bölümü bulunuyor.

Philips’in metal kahve makinesi, kahvaltısında hem tasarım hem de lezzet arayanlar için ideal… Philips HD7546/00 kahve makinesi, paslanmaz çelik çift yalıtımlı ve şık termosu ile kahvenizi daha uzun süre taze ve sıcak tutuyor. Kullanımı kolay bu kahve makinesi, kahve yapımını istenen anda durdurmak için damlama önleyiciye sahip.  Kompakt tasarımlı Philips HD7546/00, 1,2 litre kapasitesi ile tek seferde 10-15 fincan kahve yapıyor. Su seviyesi göstergesi, kablo muhafazası, doğrudan otomatik kapanma özelliği ile sunuluyor.

Kahvaltıların vitamin deposu meyve suyu için ise temizliği sadece 1 dakika süren ve tek seferde 2 litreye kadar meyve suyu elde edebilen Philips Viva Katı Meyve-Sebze Sıkacağı yeterli. Güçlü motoru sayesinde meyveleri son damlasına kadar sıkan Philips Viva,  ekstra geniş besleme borusu ile meyveleri kesmeye gerek kalmadan bütün olarak alabiliyor. Philips Viva Katı Meyve-Sebze Sıkacağı, sıkılan sebzelerin posalarını tek bir yerde biriktiriyor ve QUICKClean teknolojisi sayesinde 1 dakikada kolaylıkla temizlenebiliyor. İhtiyacınız olan tüm günlük vitaminleri tüketmenize yardımcı olan Philips Viva Katı Meyve-Sebze Sıkacağı’nın, tüm parçaları kolay sökülüp takılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

OKU ➤  Carpacio

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir