Ana Sayfa » Haber Turu » Sağlıklı Mutfakların Tek İhtiyacı Philips Buharlı Pişirici Ve Yoğurt Ustası

Sağlıklı Mutfakların Tek İhtiyacı Philips Buharlı Pişirici Ve Yoğurt Ustası


Sağlıklı beslenmek için mutfakta uzun saatler geçirme veya lezzetsiz yemekler yeme devri sona erdi. Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası ile buharda cheeseburger’den Uzakdoğu usulü somona ve yeşil çaylı keke kadar birbirinden farklı, lezzetli ve aynı zamanda sağlıklı yiyecekler hazırlayabilir; kendiniz, sevdikleriniz ve çocuklarınız için sağlıklı beslenme alternatifleri oluşturabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmek demek artık seçeneklerin az olduğu bir beslenme diyetinde lezzetsiz yemekler tüketmek anlamına gelmiyor. Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası; buharla pişirme özelliğinin yanı sıra sunduğu yoğurt, lor peyniri ve sütlü tatlılar hazırlama seçenekleri ile sağlığına ve damağına düşkün olanlara pratik çözümler sunuyor. Hazırlanan tariflerin ve içindeki tüm malzemelerin güvenli, hijyenik ve kontrollü olması imkanını sunan Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, zaman ve sıcaklık ayarı önceden yapılmış 6 program ile mükemmel sonuçlara ulaşmayı sağlıyor. Buharda cheeseburger, Uzakdoğu usulü somon, yeşil çaylı kek gibi çok farklı tarifleri hazırlayabilen Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, LCD ekranından gözlenebilen zaman ayarlama seçeneğine sahip.

Lor peyniri ve sütlü tatlı yapma alternatifleri sunan Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, en sağlıklı ve hijyenik yöntem olarak kabul edilen evde yoğurt yapma geleneğini de evlerimize geri getiriyor. Çocuk gelişiminde sağlıklı ve doğal ürünlerle beslenmenin önemi göz önünde bulundurulduğunda Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, günümüzün hızlı temposunda dahi çocuklarına sadece ev yapımı yoğurt yedirmek isteyen annelere büyük kolaylık sağlıyor.

Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, 6 adet 150 ML’lik cam kavanoz, 2 LT’lik kâse ve süzme yoğurt aparatı ile zengin kullanım alternatifleri sağlıyor. Otomatik kapanma özelliğinin yanı sıra Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası’nın tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürüne eşlik eden ve özel ipuçlarını da içeren Tarif Kitabı, Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası ile oluşturabileceğiniz, herkesin damak tadına uygun lezzetleri bir arada sunuyor.

OKU ➤  Döner Stop, Fast Food Sektörüne Hızlı Giriyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir