Ana Sayfa » Haber Turu » Ramazan sofralarının lezzeti: Lezita Lezzeti Âlâ Bütün Piliç

Ramazan sofralarının lezzeti: Lezita Lezzeti Âlâ Bütün Piliç

Puan ver


11 Ayın Sultanı Ramazan sofraları, Lezita Lezzeti Âlâ Bütün Piliç ile lezzetleniyor. Lokum gibi ağızda dağılan yumuşacık kıvamı ve evde terbiye gerektirmeyen pratik lezzeti ile Lezzeti Âlâ Bütün Piliç, Ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarını hem sağlıklı hem nefis yemeklerle donatmak isteyenler için çok ideal. Ramazan’a özel paketi ile fark edilen Lezita Lezzeti Âlâ Bütün Piliç, üç farklı yap-boz hediyesi ile de özellikle çocukları çok sevindiriyor.

“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan Lezita, Türkiye’ye bir ilk olarak sunduğu Lezzeti Âlâ Serisi’ndeki Bütün Piliç ile Ramazan sofralarını süslüyor. Lezzeti Âlâ Bütün Piliç, fırında nar gibi kızarırken, Ramazan boyunca iftar ve sahurlarda hem sağlıklı hem de lezzetli seçenekler arayanlar için çok ideal oluyor.

Hem lezzetli hem sağlıklı Ramazan sofraları

Evde marine edilmiş ürünleri hazırlayabilmek hem zaman hem de emek açısından çok zahmetli oluyor. Ürünleri terbiye etmesi ayrı bir süreç, ürünün daha lezzetli olması için bir gece dolapta bekletmek ayrı bir süreç. Üstelik, misafirlerin bol olduğu Ramazan sofralarını hazırlarken hem zaman hem emek çok daha kıymetli hale geliyor. Lezita Lezzeti Âlâ Serisi’nde yer alan Bütün Piliç, masajlama yöntemiyle pilicin her zerresine temas edecek şekilde marine edildiğinden, evde ayrıca terbiyeye gerek duyulmuyor. Marine işlemi, en son teknolojilerle donatılmış Lezita fabrikasında el değmeden gerçekleştiriliyor, bu da sizi hem zahmetten kurtarıyor hem de büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlıyor. Lezita Lezzeti Âlâ Bütün Piliç, ister tavada ister fırında ister ızgarada yumuşaklığını kaybetmeden, her damağa ve menüye uygun lezzette pişirilebiliyor.

Ramazana özel paketindeki Lezita Lezzeti Âlâ Bütün Piliç yap-boz hediyeli

Lezita’nın 11 Ayın Sultanı Ramazan ayına özel bir tasarımla paketlediği Lezzeti Âlâ Bütün Piliç, aynı zamanda Ramazan sürprizi ile birlikte satışa sunuluyor. Özellikle çocukların çok seveceği üç farklı Lezzeti Âlâ yap-bozu çok eğlenceli.

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz