Ana Sayfa » Haber Turu » Ramazan sofralarının lezzeti: Lezita Bütün Piliç

Ramazan sofralarının lezzeti: Lezita Bütün Piliç

Puan ver


Lezita Bütün Piliç, uluslararası alanda geçerliliği olan “Helâl Gıda Kesim Belgesi”ne sahip, 7 gün 24 saat boyunca canlı olarak izlenebilen Lezita üretim tesisinde, helâl kesim şartlarının tümüne uygun olarak, hijyenik koşullarda hazırlanıyor.

Lezita Bütün Piliç, 11 Ayın Sultanı Ramazan sofralarını helâl, hijyenik, kaliteli ve sağlıklı lezzetiyle donatıyor. Ramazan’a özel paketi ile fark edilen Lezita Bütün Piliç, üç farklı yap-boz hediyesi ile de özellikle çocukları çok sevindiriyor.

“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan Lezita Bütün Piliç ile Ramazan sofralarına sağlık ve lezzet katıyor. Tüm Türkiye’den 7 gün 24 saat boyunca canlı olarak izlenebilen Lezita tesisinde üretilen Bütün Piliç, helâl kesim şartlarına uygun olarak, tek tek elde kesiliyor. En son teknolojilerle donatılmış Lezita fabrikasında el değmeden, hijyenik koşullarda paketlenerek, tüketiciye sunuluyor. Lezita Bütün Piliç, fırında nar gibi kızarırken, Ramazan boyunca iftar ve sahurlarda hem sağlıklı hem de lezzetli seçenekler arayanlar için çok ideal oluyor.

Lezita’nın helâl kesimi ve hijyenik üretimi bir tıkla ekranlarda

Uluslararası alanda geçerliliği olan “Helâl Gıda Kesim Belgesi”ne sahip olan Lezita, hayvan refahına gösterdiği titizliği kesim aşamasında da en üst düzeyde uyguluyor. Lezita üretim tesislerinde piliçlerin tümü uzman veteriner hekimlerin kontrolünde tamamen elle kesiliyor. Lezita 24 saat canlı yayın sistemi sayesinde site ziyaretçileri, üretim ve kesim hattı görüntülerine tıklayarak, taze piliç eti, ileri işlenmiş ürün üretimi ve kesim operasyonlarını 7 gün 24 saat boyunca takip edebiliyor. Lezita’nın son derece şeffaf yeni uygulaması bayi ve çalışanlar açısından iş takibini kolaylaştırıp, güvenliği artırırken, tüketicilere de Lezita’nın güvenilirliğini bir kez daha kanıtlıyor.

Ramazana özel paketindeki Lezita Bütün Piliç yap-boz hediyeli

Lezita’nın 11 Ayın Sultanı Ramazan ayına özel bir tasarımla paketlediği Lezita Bütün Piliç, aynı zamanda Ramazan sürprizi ile birlikte satışa sunuluyor. Özellikle çocukların çok seveceği üç farklı yap-bozu çok eğlenceli.

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Puan ver DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, yaklaşan bahar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz