Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo’dan inox görünümlü yılın en şık katı meyve sıkacağı

Profilo’dan inox görünümlü yılın en şık katı meyve sıkacağı

Profilo’dan inox görünümlü yılın en şık katı meyve sıkacağı
Puan ver


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, fonksiyonu kadar şık tasarımı ve inox görünümü ile dikkat çeken yeni MP8000 meyve sıkacağı ile daha fazla sağlık ve lezzet vaat ediyor.

Estetik tasarımı ile özellikle yeni evli çiftlerin, yalnız yaşamayı tercih edenlerin tercihi olmaya aday Profilo MP8000 meyve sıkacağı yüksek performans, kullanım kolaylığı ve ergonomiyi bir arada sunuyor.

Mutfaklarında doğadan gelen lezzete ve sağlığa yer açmak isterken şıklıktan, tasarımdan ödün vermeyenler ve özellikle yeni evliler için Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni inox görünümlü MP8000 katı meyve sıkacağı, en lezzetli ve sağlıklı meyve sularının kolay bir şekilde hazırlanmasını sağlarken, estetik tasarımı ile de göz kamaştırıyor.

Profilo’nun zahmetsizce temizlenen ve bu özelliği ile önemli bir kullanım kolaylığı sunankatı meyve sıkacağı ile her an birbirinden lezzetli meyve suları hazırlamak mümkün.

Ürünün 3.5LT’lik geniş posa haznesi sayesinde ürünü yıkayıp temizlemeye gerek kalmadan bir seferde yüklü miktarda meyve suyunu sıkabiliyor.

Profilo MP8000 katı meyve sıkacağı 800 Watt’lık motoru ile güçlü bir performans sunuyor. Bu sayede  katı meyveler zorlanmadan sıkılıyor. Bu da makinenin ömrünü büyük ölçüde uzatıyor. Geniş meyve sebze besleme ağzı sayesinde malzemeler küçük parçalara bölünmeden, doğrudan sıkacağa atılabiliyor. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeç, meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkıyor.

İki kademeli hız ayarı ile sıkacak, farklı meyve sebze türleri için kullanılabiliyor. Profilo MP8000’in tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ayrıca kaymayı ve sarsıntıyı engelleyen lastik ayakları, otomatik posa atma sistemi, çıkartılabilen, yüksek kapasiteli posa kabı ve köpük ayraçlı kabı da yeni Profilo MP8000’ün hayatı kolaylaştıran diğer özellikleri arasında bulunuyor.

OKU ➤  Datça Usulü Çağlalı Cacık

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir