Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo KuruMax İle Sağlıklı Lezzetler 4 Mevsim Evinizde

Profilo KuruMax İle Sağlıklı Lezzetler 4 Mevsim Evinizde


“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilosu var” yaklaşımıyla hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunan Profilo, tüm annelere sebze, meyve ve baharatları yüzde 100’e yakın doğal lezzetiyle, en hijyenik, en güvenilir ve en sağlıklı biçimde kurutarak ömürlerini uzatan Profilo KuruMax’ı sunuyor. KuruMax, çocuklarını dört mevsim hiçbir yiyeceğin lezzetinden mahrum bırakmak istemeyen ve sağlıklı beslemek isteyen annelerin mutfağındaki vazgeçilmezlerinden biri olacak!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ilk çağlardan beri yiyecekleri uzun süreler korumak için uygulanan kurutma yöntemini, en sağlıklı ve hijyenik şekilde, gelişmiş bir teknolojiyle evinize taşıyor. Profilo’nun geliştirdiği ve Türkiye’de tek olan yeni KuruMax, yiyeceklerin ömrünü, hem besin değerlerini hem de lezzetlerini, sağlıklı ve hijyenik biçimde koruyarak uzatıyor. Bütün bu avantajlarla birlikte hacimleri küçülen yiyecekler size bol bol yer tasarrufu da sağlarken evinizde yiyecekleriniz bozulmadan onları farklı bir şekilde işleyip saklama imkanı sunuyor, böylelikle masraflar azalıyor!

Profilo KuruMax, domates, patlıcan, kabak gibi sebzelerden elma, armut, muz gibi meyvelere, mantar, baharat veya et gibi yiyecek türlerini kurutarak, mevsimlere bağlı kalmadan her mevsim her lezzeti sofralarınıza taşıyor. Profilo KuruMax, sağlıklı bir diyet için artık kendi atıştırmalıklarınızı kendinizin oluşturmasına da imkân veriyor.

İyi bir gıda kurutucusunda olması gereken her şey KuruMax’ta var!

Yaklaşık 30 cm çapa sahip 4 kalbur içeren Profilo KuruMax’in geniş hacmi sayesinde belli miktarda yiyecekle aynı anda kurutma işlemi yapılabiliyor. Profilo KuruMax’in ısıtma gücü tüm yiyecekleri etkili ve hızlı bir şekilde kurutabilmek için besin maddesine göre ayarlanabiliyor. Cihazın zaman ayarı fonksiyonu sayesinde kurutma süresi belirlenebiliyor ve tüm süreç hassas bir şekilde kontrol edilebiliyor ve böylece kişisel damak zevkinize göre sebze ve meyvelerinizin kurutma oranını belirleyebiliyorsunuz. Ayarlanan süre dolduğunda cihaz otomatik olarak kendiliğinden kapanıyor. Belirtilen bu fonskiyonel özelliklere ek olarak kablo yuvası gibi özellikleriyle de ürün ergonomik bir kullanım sunuyor.

OKU ➤  Kurutulmuş Kayısılı Kabak Çiçeği Dolması

KuruMax demek tasarruf demek

KuruMax size, her zaman tüketemediğiniz sebze-meyveleri uzun süre saklayıp, hiçbir şeyi çöpe atmayarak ekstra tasarruf etme imkânı sunuyor. Kurutulan meyve ve sebzelerin küçülen hacimleri sayesinde kolayca saklanmasını sağlayan KuruMax, yiyeceklerin doğal kokusunu, rengini ve lezzetini diğer yöntemlere oranla çok daha iyi koruyor.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir