Ana Sayfa » Haber Turu » Porland Bahar Koleksiyonu İle Güzel Hatıralar Canlanacak

Porland Bahar Koleksiyonu İle Güzel Hatıralar Canlanacak

Porland Bahar Koleksiyonu İle Güzel Hatıralar Canlanacak
Puan ver


Porselen tarihinde tüm kültürlerde etkisi görülen mavi- beyaz desenlerin ferahlık ve huzur veren enerjisi Özlem Serisi ile ikramlarınızı güzelleştiriyor.
Seride kullanılan sır içi desen sayesinde gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanım konforu yaşayacak, yüzey parlaklığı ile servislerinizi unutulmaz kılacaksınız.

Fincanlarında bitki çayınızı yudumlarken, masmavi denizlerin ılık esintisini hissedeceğiniz, keyifli zamanlarınızın koleksiyonu Özlem, dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaştığınız unutulmaz anılara eşlik edecek…

Klasik ama modası geçmeyen ince bir forma ve zarif çizgilere sahip Özlem Serisi, mavi – beyaz porselenlerin zarafetini günümüzde yaşatıyor. Desenlerinde stilize edilmiş çiçek figürleri yer alan seride; çay ve kahve fincanları, iki ayrı boyda düz tabak ve yüzük peçetelik yer alıyor.

Özel ahşap kutusu ile hediye seçeneği olarakta değerlendirilebileceğiniz Özlem serisini, Porland ayrıcalığı ile ister takım halinde isterseniz seçeceğiniz parçalardan tek tek satın alabilirsiniz.

OKU ➤  Divan Pastaneleri Düğün Pastaları‏

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir