Ana Sayfa » Haber Turu » Philips’in Yeni Aroma Kutulu Izgarası Mutfağınıza Geliyor

Philips’in Yeni Aroma Kutulu Izgarası Mutfağınıza Geliyor


Farklı ve eşsiz bir lezzet deneyimi arayanların imdadına, pişirilen yiyecekleri talaş aroması ve baharatlar ile daha zengin hale getiren yeni Philips Aroma Kutulu Izgara yetişiyor.

Buhar haznesi suyla doldurulduğunda etinizi daha yumuşak bir şekilde pişiren Philips Aroma Kutulu Izgara sayesinde mutfakta ustalara taş çıkartmak artık elinizde! Barbekü deneyimini iç mekanlara taşıyan Philips Aroma Kutulu Izgara, daha yumuşak ve lezzetli ızgaralar yapmak için tasarlandı. Lezzet geçişli Philips Aroma Kutulu Izgara, oluklu-düz plakası sayesinde çok çeşitli yemekler hazırlayabilmenize olanak sağlarken pişirilen yiyecekleri tütsü haznesine konulan talaş ve buhar haznesine konulan baharatlar ve su ile daha da zengin hale getiriyor. Eğimli oluğu, yağı yağ tepsisine akıttığı için kokuyu ve dumanı önleyen Philips Aroma Kutulu Izgara, yapışmaz yüzeyi sayesinde ekstra yağ kullanmanızı gerektirmiyor ve daha sağlıklı yemekler pişirmenizi sağlıyor.

2000W’lık güçlü motora sahip Philips Aroma Kutulu Izgara’nın ayarlanabilir termostatı, en uygun sıcaklık ile mükemmel sonuçları
elde etmeniz için 70°C’ten 230°C’ye geniş bir sıcaklık aralığı sunuyor. Philips Aroma Kutulu Izgara’nın çıkarılabilen plakaları ve cam kapağı bulaşık makinesinde yıkanabildiği için kolayca temizleniyor, keyifli ve lezzetli bir yemeğin ardından sizi bulaşık yıkama derdinden kurtarıyor.

OKU ➤  Marmelatlı Kurabiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir