Ana Sayfa » Haber Turu » Philips Çorba Ustası ile Birbirinden Sağlıklı Lezzetler

Philips Çorba Ustası ile Birbirinden Sağlıklı Lezzetler

Evde taneli ve süzme çorba, komposto, soğuk içecek, tatlı, reçel ve mama hazırlamak artık çok kolay… Malzemeleri bütün bütün attığınız ve gerisini ona bıraktığınız Philips Çorba Ustası; sizin için doğruyor, karıştırıyor ve pişiriyor.

Bu kış çorbalarınızı, beş farklı programa sahip Philips Çorba Ustası pişirecek. Sağlıklı çelik hazneli Philips Çorba Ustası, güvenli kullanım için kapak kapanmadan ısıtmaya başlamıyor, otomatik zaman ayarı sayesinde taşma derdi olmadan tarifiniz hazır olduğunda otomatik olarak duruyor. Ergonomik ve ısı yalıtımlı tutacakları sayesinde elinizin yanma riski olmadan çorbanızı kolayca servis edebiliyorsunuz.

Farklı tarifler için 5 ayrı programı olan Philips Çorba Ustası’yla çorbanızı yaklaşık 20 dakikada hazırlayıp, 40 dakika da sıcak ve servise hazır tutabiliyorsunuz. Mükemmel doğrama ve karıştırma için çift bıçaklı blender ve çok güçlü motorun yanı sıra 1,2 litrelik paslanmaz çelik haznesi olan Philips Çorba Ustası’yla 4-6 kişilik çorbalar pişirmek mümkün. Philips Çorba Ustası’nı temizlemek de çok kolay.

OKU ➤  Siemens İle Aşk Dolu Kahvaltı Keyfi

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir