Ana Sayfa » Haber Turu » Peyniri sevimli hale getirdi çocuklar “Muratbey” dedi

Peyniri sevimli hale getirdi çocuklar “Muratbey” dedi

 


İnovatif ürünler geliştirerek peyniri sevimli hale getirip çocuklara sevdiren Muratbey, çocuklar için sosyal medya üzerinden yarışmalar da düzenliyor.

Bu yıl çocuklara yönelik üç ayrı yarışma düzenleyen Muratbey, en son Yerli Malı Haftası dolayısıyla “Öğrenciler, Yeni Bir Yarışmaya Hazır mısınız?” çağrısı yaptı ve çocuk aktivitelerine bir yenisini daha ekledi. Yarışmaya başvurular Muratbey’in Facebook sayfası üzerinden 23 Aralık tarihine kadar yapılabiliyor.

Yenilikçi ürünleri ile peyniri günün her saati tüketilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çeviren Muratbey, çocukların peynir tüketimini artırmak için peyniri sevimli hale getirerek birbirinden lezzetli ürünleri piyasaya sunuyor.

Şu anda yaklaşık 250 çeşit doğal, katkısız ve sağlıklı peynir üreten Muratbey’in Parmak Peyniri, Burgu ve Sürmeli peynirleri özellikle çocuklar tarafından çok seviliyor. Çocuklara peyniri farklı şekil ve lezzette sunan Muratbey, sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışmalarla da çocukların her zaman yanında yer alıyor. Sosyal medya üzerinden bu yıl, “Okul Sevinci”, “Nerede O Eski Bayramlar?”, “Öğretmenim Canım Benim Canım Benim” başlığı altında üç yarışma organize eden Muratbey, çocuklara yönelik en son Yerli Malı Haftası dolayısıyla “Öğrenciler, Yeni Bir Yarışmaya Hazır mısınız?” başlıklı bir yarışma daha düzenledi.

Muratbey, 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası’nda çocuklar arasında yerli malı kullanımının önemine dikkat çekmeyi hedefliyor.

Çocuklar Yerli Malı Haftası’nın önemini anlatan bir kompozisyon yazarak Muratbey Gıda’nın Facebook sayfasında paylaşacaklar. Kompozisyonlar arasında yapılan değerlendirme sonrasında ise beş çocuk Muratbey’den birbirinden lezzetli ürünlerden ve sürpriz hediyelerden oluşan bir paket kazanacak. Yarışma 23 Aralık tarihine kadar sürecek.

OKU ➤  Çocuğunuzun beslenme çantasını önemseyin

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir