Ana Sayfa » Haber Turu » Peynire Zeka Katan Muratbey İşletmecileri De Etkiledi

Peynire Zeka Katan Muratbey İşletmecileri De Etkiledi

Peynire Zeka Katan Muratbey İşletmecileri De Etkiledi
Puan ver


Sosyo ekonomik yaşamın en önemli aktörlerinden olan işletmelerin farklı yönlerinin geniş bir yelpazede ele alındığı 13. Ulusal İşletmecilik Kongresi’ne destek olan Muratbey, birbirinden lezzetli, farklı ve inovatif ürünleriyle kongrede dikkatleri üzerine çekti.

Sektörünün yenilikçi firması Muratbey, Marmara Üniversitesi’nin Antalya’da düzenlediği 13.Ulusal İşletmecilik Kongresi’ne destek oldu. 8 – 10 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da organize edilen işletmelerin farklı yönlerinin geniş bir yelpazede ele alındığı 13. Ulusal İşletmecilik Kongresi’ne Muratbey, peynirleri ile damga vurdu.

Bilim dünyası, kamu ve özel sektör temsilcilerinin işletme bilimi üzerine güncel gelişmeleri masaya yatırdıkları 13. Ulusal İşletmecilik Kongresi’nde işletmeciler, peyniri yalnızca kahvaltılarda değil günün her saatinde yenilebildiğini gösteren Muratbey’in birbirinden lezzetli peynirlerini tatma fırsatı buldu. İşletmeciler, Türkiye ve dünyada bir ilk olan Burgu ile hem küp küp doğranarak hem de sürülerek yenebilen Sürmeli ve Naturena’nın Parmak Peynir’ini severek yediler.

OKU ➤  10 SORUDA MİGREN

Tavsiye

Vişneli Turta

Vişneli Turta

Vişneli TurtaPuan ver Vişneli Turta (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 1 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir