Ana Sayfa » Haber Turu » Pepsi, hayallerinizi gerçekleştiriyor

Pepsi, hayallerinizi gerçekleştiriyor

Pepsi, hayallerinizi gerçekleştiriyor
Puan ver


Yeni kampanyası ile dünyadaki herkesi hayatı dolu dolu yaşamaya çağıran, unutamayacağı anlar katmaya çalışan Pepsi, şimdi Türkiye’deki Pepsi tutkunlarının en güzel anlarını yeni çekilecek reklam filminde yayınlayacak.

Pepsi yeni kampanyası ile reklam yıldızı olmanın hayallerini kuran tüketicilerin hayallerindeki ‘’an’’ları gerçekleştiriyor. 5 Nisan’a kadar “Pepsi Yaşatır Seni” platform üzerinden Pepsi Türkiye’nin resmi Facebook sayfasına yükleyeceğiniz ‘an’larınız, Pepsi’nin reklam filmi ile ölümsüzleşecek.

Pepsi’nin reklam yıldızı olmanın hayallerini kuran tüketicilerin hayallerindeki ‘’an’’ları gerçekleştireceği yeni kampanyasında, Pepsi Türkiye Facebook sayfasına 05 Nisan’a kadar yükleyeceğiniz en sevdiğiniz anlarınızdan oluşan fotoğraflar, sürpriz isimlerden oluşan jürinin seçiminin ardından Pepsi’nin tüm Türkiye’de yayına girecek reklam filminde yerini bulacak. Pepsi’nin hayallerinizdeki o anı gerçekleştireceği, hayatınızın sonuna kadar saklayabileceğiniz anlarınızdan oluşturacağı reklam filmine ise tüm Türkiye’nin hep bir ağızdan söylemeye başladığı, Nil Karaibrahimgil’in sözlerini yazıp Özge Fışkın’ın seslendirdiği “Pepsi, O Anların Hepsi” şarkısı eşlik edecek. “Pepsi Yaşatır Seni” platformuna Pepsi Türkiye’nin resmi Facebook sayfası olan www.facebook.com/pepsiturkiye adresinden ulaşılabilecek.

Paylaştığınız fotoğraflarınız ile o anlarınızı Pepsi’nin reklam filmine taşıyacak olan “Pepsi Yaşatır Seni” platformu, ayrıca yıl boyunca Pepsi severlere hayatlarının her anını dolu dolu yaşasınlar diye online oyunlar için puanlar, alışveriş siteleri için indirimler, mobil dünya için de bedava dakikalar, SMS’ler ve internet kullanım hakkı promosyonları hediye edecek.“Pepsi Yaşatır Seni” platformu, yıl boyu sürdüreceği fırsat kampanyaları ile de hayatınızın en güzel anlarına, hayallerinize sürprizler katmaya devam edecek.

OKU ➤  Sezon Pirinç Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan: “Tarımsal üretim artarsa gıda fiyatları düşer”

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz