Ana Sayfa » Haber Turu » Pastavilla Tam Buğday Makarna Sağlığı Lezzetle Buluşturuyor

Pastavilla Tam Buğday Makarna Sağlığı Lezzetle Buluşturuyor


Doğal, kaliteli ve zengin ürün çeşitleriyle Türkiye’de premium makarna kategorisinin lider markası Pastavilla, tam buğday makarna çeşitlerini tüketicisiyle buluşturdu. Pastavilla Tam Buğday Makarna, sağlık ve lezzeti bir arada isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Premium makarna kategorisinde tüketicilerin bir numaralı tercihi olan Pastavilla’nın yeni ürünü Pastavilla Tam Buğday Makarna raflardaki yerini aldı. Pastavilla Tam Buğday Makarna, sağlığın yanında lezzetiyle de öne çıkıyor. Buğdayın tümü kullanılarak üretilen Pastavilla Tam Buğday Makarna’nın içerisinde irmik, kepek ve ruşeym bulunuyor. E vitamini bakımından zengin olduğu belirtilen ruşeym buğdayın özünü oluşturuyor ve muhteviyatında yüksek miktarda A,E ve B1 vitamini, lesitin, esansiyel yağ asitleri ve proteinler ile minerallerden çinko, manganez ve krom bulunuyor. Kepek ise, yüksek oranda lif içerirken mide, bağırsak, kolesterol ve kolon kanseri gibi hastalıkların görülme riskini azaltmaya faydalı oluyor.

Penne, spaghetti ve pappardelle çeşitleri bulunan Pastavilla Tam Buğday Makarna, yüksek oranda protein ve lif içerirken, sindirimi de kolaylaştırıyor. Vücudun ihtiyaç duyduğu B grubu vitaminleri açısından zengin olan Pastavilla Tam Buğday Makarna, düşük glisemik indeksi kan şekeri seviyesinin yükselmesini önlemeye yardımcı oluyor. Hem lezzetli ve hem de hafif bir öğün isteyenlerin tercihi olacak Pastavilla Tam Buğday Makarna’nın 100 gramı ile günlük lif ihtiyacının %30’u, protein ihtiyacının ise %22’si karşılanıyor.

 

OKU ➤  Sebze ve Meyvelerin Suyunu Yeni Philips Viva Serisi ile Sıkın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.