Ana Sayfa » Haber Turu » Papia Decor peçete bahar coşkusunu sofranıza taşıyor

Papia Decor peçete bahar coşkusunu sofranıza taşıyor

Papia Decor peçete bahar coşkusunu sofranıza taşıyor
Puan ver


Papia Decor Peçete serisinin Dantel ve English Style isimli çeşitleri ile mevsimin tüm enerjisini ve sıcaklığını sofralarınıza taşıyabilecek, masanızda bahar havası estireceksiniz.

Sofrasını güzelleştirirken, desenlerden vazgeçemeyenler için özel tasarımla üretilen yeni Papia Decor Peçete Serisi,  baharın tüm coşkusunu sofralarınıza taşıyor. Papia Decor Peçete serisinin üyesi olan Dantel ve English Style çeşitleri, bahar sofralarınızın en şık tamamlayıcısı olacak.

Dantel desenli Papia Decor Peçete, sahip olduğu doğal detaylar ve pastoral havası ile şık ve doğal sofraları garanti ediyor. Country dekor tarzının dinlendirici ruhunu masanıza taşıyacak olan English Style desenli Papia Decor Peçete ise baharın huzur veren havasına sizleri ortak ediyor.

Bahar çiçeklerinin tüm canlılığını ve doğallığını sofralarınızla buluşturabileceğiniz Papia Decor Peçete serisinin Dantel ve English Style çeşitleriyle, lezzetli yemekler eşliğinde konuklarınızı ağırlamak çok daha keyifli ve özel hale geliyor.

OKU ➤  Shake Shack İstanbul’daki 1.Yılını Kutluyor

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı GrissiniPuan ver Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz