Ana Sayfa » Haber Turu » Palivor Çiftliği’nden Keçi Yoğurdu

Palivor Çiftliği’nden Keçi Yoğurdu

Puan ver


2011 Avrupa Gayrımenkul Ödüllerinde Avrupa’nın en iyi çiftlik projesi seçilen Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu ile özel ürünü ile seçici sofralara macrocenter’larda hitap ediyor.

Trakya’da, Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, 1700-1800’lü yıllarda Istranca ormanlarının içerisinde kurulmuş çiftliklerden biri olan Palivor Çiftliği 2011 yılında yeniden hayata döndürülerek tarım ve hayvancılık ile ilgili faaliyetlerine yeniden başladı. Palivor Çiftliği sofralara yepyeni ve eşsiz lezzetler getiriyor.

Palivor Çiftliği iki yıl süren titiz, kapsamlı araştırmalar sonucunda üretilen keçi yoğurdunu macrocenter’larda tüketime sundu. Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu,  tamamen doğal şartlarda beslenen Saanen keçilerinden elde edilen %100 saf, dogal, katkısız keçi sütünden üretiliyor.  Uzmanlar, Keçi sütünün, anne sütünden sonra en faydalı ve anne sütüne en yakın süt olduğunu belirtiyorlar. Öte yandan, Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu bugüne kadar belki de hiç tatmadığınız bir lezzeti size sunuyor. Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu ile bir lezzet yolculuğuna çıkacak, doğayı içinizde hissedeceksiniz. Güçlü tadı ve 100% sağlıklı keçi sütünden Türk Gıda Kodeksine uygun olarak özenle üretilen bu yoğurt sizi başka diyarlara götürecek.

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödüllerinde Avrupa’nın en iyi çiftlik projesi seçilen Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu ile özel ürünü ile seçici sofralara macrocenter’larda hitap ediyor.

Trakya’da, Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, 1700-1800’lü yıllarda Istranca ormanlarının içerisinde kurulmuş çiftliklerden biri olan Palivor Çiftliği 2011 yılında yeniden hayata döndürülerek tarım ve hayvancılık ile ilgili faaliyetlerine yeniden başladı.  Palivor
Çiftliği sofralara yepyeni ve eşsiz lezzetler getiriyor.

Palivor Çiftliği iki yıl süren titiz, kapsamlı araştırmalar sonucunda üretilen keçi yoğurdunu macrocenter’larda tüketime sundu. Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu,  tamamen doğal şartlarda beslenen Saanen keçilerinden elde edilen %100 saf, dogal, katkısız keçi sütünden  üretiliyor.  Uzmanlar, Keçi sütünün, anne sütünden sonra en faydalı ve anne sütüne en

OKU ➤  Karşınızda Café Breno 3ü1 Arada!

yakın süt olduğunu belirtiyorlar. Öte yandan, Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu bugüne kadar belki de hiç tatmadığınız bir lezzeti size sunuyor. Palivor Çiftliği Keçi Yoğurdu ile bir lezzet yolculuğuna çıkacak, doğayı içinizde hissedeceksiniz. Güçlü tadı ve 100% sağlıklı keçi sütünden Türk Gıda Kodeksine uygun olarak özenle üretilen bu yoğurt sizi başka diyarlara götürecek.

 

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz