Ana Sayfa » Haber Turu » Pakmaya’dan Ramazan Ayına Özel Tarifler

Pakmaya’dan Ramazan Ayına Özel Tarifler

pakmaya-tatliYeni ürünleriyle Ramazan ayına pratik tarifler ile girmeye hazırlanan Pakmaya, kadınların mutfaktaki en değerli yardımcısı.

3 yıl önce girdiği pişirme ve toz tatlı pazarındaki başarısını geleneksel lezzetteki Türk tatlıları ile taçlandıran Pakmaya, ürünleri ile tüketicilerin ilgi odağı haline geldi. Geliştirdiği ürünler ile mutfakların vazgeçilmezi olan Pakmaya, yüzde 100 Türk sermayesi olarak girdiği Türk tatlıları pazarında liderliğe oynuyor.

Ramazan’da hangi tatlıyı yapsam diye düşünmeye gerek yok!

Pakmaya, Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde, birbirinden özel, hafif ve pratik tatlılar ile sofralarda yerini almaya hazırlanıyor. Pakmaya’nın Türk tatlıları kategorisindeki çeşitli özel tarifler kadınları ‘bugün ne yapsam’ derdinden kurtaracak.

Gerek ürün yelpazesi gerekse de ürün kalitesi ile kadınların gözdesi olan Pakmaya’nın Türk tatlıları ürün gurubu Muhallebi, Damla Sakızlı Muhallebi, Sütlaç, Keşkül, Aşure, Supangle, Tavukgöğsü ve İrmik Tatlısı’ndan oluşuyor. Bu ürünler ile geleneksel tatları yaşatan Pakmaya, her sofraya rahatlıkla ulaşabiliyor.

OKU ➤  Bayramda Porsiyonlarınız Avuç İçi Kadar Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir