Ana Sayfa » Dünya Mutfağı » P.F Chang’s, Kasım ayında birinci yaşını kutluyor!

P.F Chang’s, Kasım ayında birinci yaşını kutluyor!

0274 Çin Mutfağı’nın  baştan çıkaran  lezzetleri, sade ve şık dekorasyonu, dost sohbetlerine ev sahipliği yapan renkli barı ve  güleryüzlü hizmetiyle P.F Chang’s, ilk yılında benzersiz rekorlara da imza atıyor.

Bundan tam bir yıl önce, kapısındaki heybetli beyaz at heykelleri ve büyülü atmosferiyle hayatımıza giren P.F Chang’s, Çin Mutfağı tutkunlarını benzersiz lezzetleriyle buluşturdu.O günden bu yana, Asya’ya özgü lezzetler beğeni toplamaya ve rekor kırmaya devam ediyor.

Müdavimlerinin en çok tercih ettiği P.F Chang’s spesiyali olan Dynamite Shrimp, 25.000 porsiyonluk tüketimle, en popüler lezzet olarak geçtiğimiz yıla damgasını vuruyor. Özgün ve gurme bir başlangıç olan Dynamite Shrimp, sıradışı sunumu ve baştan çıkaran lezzetiyle gönülleri fethediyor.

Dynamite Shrimp için kullanılan 3 ton karidesle birlikte, toplam 13 ton karidesin tüketildiğiP.F Chang’s’in en sevilen diğer lezzetleri arasında ise; Mongolian Beef, Sweet & Sour Chicken, Chang’s Chicken Lettuce Wraps, Lo Mein Noodle, Wok Charred Beef ve VIP Duck yer alıyor. Bu spesiyallere tat veren sosların büyük bir kısmının yapımında kullanılan beyaz sirkenin yıllık tüketimi ise 12 tona yaklaşıyor. Yemek sonrası, minik kurabiyenin içerisinde saklı geleceğini öğrenmek isteyenler için bir yılda 63.000 fal kurabiyesi açılıyor.

 

OKU ➤  Gerçek zeytinyağı isteyenlere: Kilye Naturel Sızma/Çiğ Zeytinyağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir