Ana Sayfa » Haber Turu » Özsüt Çikolata ile Şık ve Leziz Kutlamalar

Özsüt Çikolata ile Şık ve Leziz Kutlamalar


Gurmelerin tercihi olan ve dünyanın en kaliteli çikolatası olarak kabul edilen Valrhona, Özsüt madlen ve el yapımı çikolatalarda hayat buluyor. Özsüt Çikolatalar, şıklık ve lezzeti bir arada arayanlar için prestijli bir hediye alternatifi oluşturuyor.

En iyiyi müşterileri ile buluşturma hedefi doğrultusunda, 2009 yılında büyük bir adım atarak Fransız Valrhona’yı Türkiye’ye getiren Özsüt, el yapımı çikolatalarını şık paketler eşliğinde müşterilerinin beğenisine sunuyor. Dünyanın sayılı gurmelerinin tercihi olan Varlhona çikolatalarını 76 yıllık ustalığı ile birleştiren Özsüt, kurumsal ve bireysel müşterileri için prestijli bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Türk damak tadına uygun şekilde, yurt dışında eğitim almış Türk ustalar tarafından özenle hazırlanan Özsüt çikolatalar, ‘Madlen’ ve ‘Special’ olmak üzere iki farklı konseptte ve 13 farklı çeşitte çikolataseverlerin beğenisine sunuluyor. Special Koleksiyonu’nda yer alan Özsüt Çikolatalar, geleneksel tadlardan vazgeçmeyenler için badem, fındık ve antepfıstığıyla zenginleştirilen Mendiant Çerezli, kahveli Velour ve fındık ezmesi ile bitter çikolatalı Ecrin; ferahlatan meyve ve tropik aromaların müdavimleri için portakal aromalı Oranjet, frambuazın eşsiz tadıyla Mystique ve hindistancevizli Coco; kakao ve karamelin benzersiz lezzetine doyamayanlar için ise yoğun çikolatalı Naturel Noir, bal ve karamelin karışımı Carmen, bitter çikolatalı Truffes, bademli ve antep fıstıklı Roche çeşitleri ile bayram kutlamalarının vazgeçilmezi oluyor.

Nesilden nesile aktarılan bir gelenek olan Madlen Çikolatalar ise Özsüt’ün uzman tarifleri ile çağ atlayarak sütlü ve bitter olmak üzere iki ayrı lezzette Özsüt Çikolata Koleksiyonu’nda yerini alıyor. Görünümleri ve lezzetleri ile farklı bir deneyim sunan Özsüt çikolatalar, özel olarak tasarlanan dekoratif kutularda satışa sunuluyor.

OKU ➤  Light ürünlere talep artıyor pazar her yıl yüzde 25 büyüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir