Ana Sayfa » Haber Turu » Obaçay, yepyeni ürünü ‘Çayın Ustalarına’ ile ilk kez ANFAŞ Fuarı’nda

Obaçay, yepyeni ürünü ‘Çayın Ustalarına’ ile ilk kez ANFAŞ Fuarı’nda

Puan ver


Obaçay’ın, HoReCa kanalı ve çayın ustaları için hazırlanan yepyeni ürünü ‘Çayın Ustalarına’, 20-23 Şubat tarihleri arasında Antalya‘da düzenlenen ANFAŞ 20.Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı’nda tanıtıldı.

Doğu Karadeniz’in yüksek kesimlerinden özel olarak toplanan körpe çaylar, Obaçay için özenle harmanlandı. “Tiryakilerin en güzel demi” sloganıyla hazırlanan ve çay ustalarına özel olarak 1.000 gr’lık ambalajda sunulan Obaçay ‘Çayın Ustalarına’ ürünü, fuar süresince yoğun ilgi gördü.

Ev dışı tüketim kanalının isteklerini karşılamak ve onlara kolaylık sağlamak amacıyla ustalıkla hazırlanan Obaçay; her zamanki rengi, tadı ve kokusuyla gerçek çay keyfi sunuyor. Eşsiz lezzetiyle ev dışı tüketim kanalının gözdesi olmaya aday Obaçay ‘Çayın Ustalarına’, yoğun dem özelliğiyle dikkat çekiyor.

Emel Sayın’ın da üyesi olduğu Çay Tiryakileri Cemiyeti, Obaçay ‘Çayın Ustalarına’ ürünü ile portföyünü zenginleştiriyor, her geçen gün farklı ürünlerle yüzbinlere ulaşıyor. Bardaklar doluyor, kazançlar bol oluyor.

OKU ➤  Sebzeli Çiğbörek

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini5 (100%) 2 Oy Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz