Ana Sayfa » Haber Turu » NG Kütahya Porselen ile Sofralarda Değişim Zamanı

NG Kütahya Porselen ile Sofralarda Değişim Zamanı

Puan ver


Şık sofraların en yeni trendi, krem rengi. En şık sofralar krem rengi yemek takımlarıyla kuruluyor, beyaz yerini kreme bırakıyor. Bu yeni trendin öncülüğünü yapan NG Kütahya Porselen’in krem porselen ürünleri, misafir ağırlarken en şık seçeneğiniz oluyor. 

Sofralarda büyük değişim başlıyor! Yıllardır yemek masalarının hakimi sayılan beyaz renk, sonunda yerini kreme bırakıyor. Yemeklerin doğallığını artırarak misafirlerinizin hayranlığını kazanacak olan krem porselenler, sofra tasarımında tercih edilen her türlü renge kolayca uyum sağlamasıyla da beğeni kazanıyor.

Porselende krem rengini ilk kez kullanarak rakiplerinden farklılaşan NG Kütahya Porselen,  2014 koleksiyonunda yer alan krem porselen yemek takımları ile her zaman olduğu gibi yine yepyeni bir trendin öncülüğünü yapıyor. Yemek takımlarının yanı sıra, yeni kahvaltı ve kahve takımları da krem rengi şıklığı tamamlayarak sofra sanatına derinlik katıyor.

Pembeden mora doğru giden pastel tonlardaki zarif çiçek ve kelebek desenlerinin süslediği krem porselen takımlar, misafirlerinizi ağırlarken vurgulamak isteyeceğiniz her tür konsept seçiminde kullanım kolaylığı sağlıyor. Göz alıcı tasarımlarıyla hayranlık uyandıran krem porselenler, şıklığıyla göz kamaştıran sofraların değişmez adresi NG Kütahya Porselen mağazalarında cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

OKU ➤  Zeytinyağlı Karışık Dolma ve Sarma

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz