Ana Sayfa » Haber Turu » ”Neve Fondente” İle Eşsiz Bir Deneyime Hazır Olun

”Neve Fondente” İle Eşsiz Bir Deneyime Hazır Olun


İtalyan kahvesinin dünyadaki elçiliğini yapan Espressamente illy’ nin yeni kahvesi “Neve Fondente“ bu kış vazgeçilmeziniz olacak.

Geleneksel İtalyan kahve kültürünün modern baristacılık anlayışı ile buluşma noktası Espressamente illy bu sefer de eşsiz bir lezzet ” Neve Fondente “ ile size gerçek İtalyan kahve deneyimini sunuyor.

illy espresso, sıcak süt, kakao ve üzerinde  yoğunlaştırılmış soğuk süt köpüğü Espressamente illy ‘nin yeni lezzeti ‘’ Neve Fondente “ de buluşuyor. Alışık olduğumuz kahve tatlarına her zaman alternatifler sunan, İtalyan kahvesinin dünyadaki elçisi Espressamente illy , yeni lezzeti Neve Fondente ile her yudumda içinizi ısıtacak.

1933 yılından beri tüm kahve tutkunlarına en iyi kahveyi sunmayı misyon edinmiş olan illy, Espressamente illy ile bu amacını pekiştirmeye devam ediyor.

Neve Fondente (Dark Chocolate Snow )

  • 1 shot illy espresso
  • 60 ml tam yağlı süt
  • 10 ml likit şeker
  • Kakao tozu
  • 30 ml soğuk yoğunlaştırılmış yağsız süt

Hazırlanışı:

1 shot illy espresso hazırlayın, Süt potuna malzemeleri koyun ve kahve makinasının buhar çubuğu ile karışımı ısıtın. Diğer bir tarafta diğer sütü soğuk olarak yoğunlaştırın. . Pottaki malzemeler ısınınca önceden hazırladığınız espressoyu dairesel bir hareketle karışıma ekleyin. Tüm karışımı 150 ml freddo bardağına koyun, üzerinde soğuk yoğunlaştırılmış sütü koymak için yer bırakın. Yoğunlaştırılmış soğuk sütü de bardağa ekleyin. Üzerine kakao serperek tarifi tamamlayın.

Dünyaya eşsiz İtalyan kahvesini tanıtan  Espressamente illy’nin yeni lezzeti  ” Neve Fondente “ soğuk kış günlerinde sizleri yalnız bırakmayacak .

 

 

 

 

OKU ➤  Mutfakta Çocuklara Da Yer Açın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir