Ana Sayfa » Haber Turu » Nestlé TOTO ve Angry Birds ile oyun zamanı

Nestlé TOTO ve Angry Birds ile oyun zamanı

Puan ver


Nestlé TOTO,  bol sütlü nefis Nestlé çikolatası ve çocukların çok sevdiği Angry Birds karakterlerinden oluşan oyuncaklar ile her yeri oyun alanına çeviriyor. TOTO’nun içinde gizli 30 farklı oyuncak keşfedilmeyi bekliyor.

Bol sütlü Nestlé çikolatası ile muhteşem bir lezzet sunan TOTO oyuncaklı yumurta çikolata, dünyanın en popüler digital oyunu Angry Birds karakterlerinden oluşan eğlenceli oyuncak serisi ile her yeri çocuklar için oyun alanına çeviriyor. Angry Birds’ün çok sevilen 6 farklı karakterinden oluşan 30 farklı oyuncak, Nestlé TOTO çikolatalarının içinde keşfedilmeyi ve çocukların hayal dünyalarını geliştirmeyi bekliyor.

Çikolata uzmanı Nestlé’nin çocuklar için leziz çikolatası ile harika bir atıştırmalık alternatifi olarak sunduğu TOTO oyuncaklı yumurta çikolata, toplam kalori miktarı, şeker, yağ ve doymuş yağ değerleri olarak çocukların beslenme limitlerine uygun değerlere sahip. Nestlé TOTO’nun çocukların tüketimine uygun 20 gramlık porsiyonu sayesinde anneler “Acaba çocuğum çok mu yedi” endişesini duymuyorlar.

Çikolatayla harikalar oluşturan Nestlé, bu sefer de TOTO oyuncaklı yumurta çikolatayla, çocuklarımızı hayatında harikalar oluşturuyor.  Bol sütlü Nestlé çikolatasıyla eğlenceli TOTO, sayesinde anneler, çocuklarını lezzetli ve güvenli bir şekilde mutlu etmenin iç rahatlığını yaşarken çocuklar da her defasında yeni oyuncaklar keşfetmenin heyecanını duyuyor.

OKU ➤  Hotpoint ürünleri, bilgisayar bayilerinde

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz