Ana Sayfa » Haber Turu » Neşe Erberk, Tursil İmza Günü’nde Hanımları İstanbul Forum Avm’de Bekliyor…

Neşe Erberk, Tursil İmza Günü’nde Hanımları İstanbul Forum Avm’de Bekliyor…

Neşe Erberk, Tursil İmza Günü’nde Hanımları İstanbul Forum Avm’de Bekliyor…
Puan ver


Çamaşır deterjanlarının öncü firması Henkel, hanımların temizlikteki en önemli yardımcısı Tursil’in tanıtım çalışmalarını, eski Türkiye ve Avrupa güzeli, örnek bir anne ve deneyimli bir eğitimci olan Neşe Erberk’in katılacağı imza günü etkinliği ile sürdürüyor. Neşe Erberk, yeni ürün Tursil Jel Sıvı Çamaşır Deterjanı için 9 Şubat 2013 Cumartesi günü, 16.00 – 18.00 saatleri arası İstanbul Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek imza gününde hanımlarla buluşacak. Tursil, bu çok özel etkinlikte tüm katılımcılara gün boyu eğlenceli yarışmalarla hediyeler de dağıtacak.  

Sıvı deterjan pazarının lider markalarından Henkel, çamaşırda büyük kolaylıklar sağlayacak yeni ürünü Tursil Jel Sıvı Çamaşır Deterjanı için tanıtım etkinlikleri ile çeşitli sürprizler hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Neşe Erberk ile bir süredir imza günleri düzenleyen marka, bu kez hanımları İstanbul Forum Alışveriş Merkezi’ne bekliyor. 9 Şubat 2013 Cumartesi günü 16.00 – 18.00 saatleri arasında İstanbul Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek ve Neşe Erberk’in hanımlarla sohbet ederek Tursil Jel ile kusursuz temizliği anlatacağı bu keyifli etkinliğe tüm hanımlar davetli. Üstelik tüm hanımların Neşe Erberk ile tanışma ve resim çektirme fırsatı yakalayacakları etkinlikte çeşitli sürpriz hediyeler dağıtılırken, gün boyu sürecek çeşitli eğlenceler de hanımların harika zaman geçirmelerini sağlayacak.

Tavsiye

Nestlé Türkiye’ye yeni CEO

Nestlé Türkiye’ye yeni CEOPuan ver 2015 yılından bu yana Nestlé Ukrayna ve Moldova CEO’su olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz