Ana Sayfa » Haber Turu » Nar Gourmet bu kez mevsimlerin ötesinden topladığı lezzetleri getiriyor size!

Nar Gourmet bu kez mevsimlerin ötesinden topladığı lezzetleri getiriyor size!


Anadolu’nun besinleri sağlıklı bir şekilde saklama kültürünün önemli bir parçası olan kuru meyveler, Nar Gourmet ile, doğal ve bölgesel olana duyulan tutkunun en güzel örnekleri haline geliyor.

Sıcacık çayınızın seçeceğiniz bir kuru meyveyle zenginleşen kokusunu aldığınız anda, Anadolu’nun sıcacık selamını hissettirebiliyorsak… Ne mutlu bize!

Nar Gourmet kuru meyveleri, geleneksel yöntemlere sadık kalınarak titizlikle üretiliyor. Her biri bölgesinden seçilmiş meyveler kapalı sistemde, güneş görmeyen hijyenik bir ortamda, küf ve aflotoksin oluşumunu engelleyen kontrollü şartlarda, doğa dostu jeotermal enerji ile kurutuluyor. Böylece Nar Gourmet kuru meyveleri, güneş enerjisiyle kurutma sonucu oluşabilecek kanserojen etkiden de tamamıyla korunmuş oluyor.

Lezzetiyle birlikte tüm vitamin değerini size sunan yeşil elma, kuru yendiğinde de aynı ölçüde faydalı olan portakal, limon, erik ve elbette ki çilek. Tüm güzelliklerini mevsimler boyu sizin için saklıyorlar. Çilek kurusu pasta ve özellikle sütlü tatlılarda hem görüntü hem de lezzet olarak  mükemmel sonuç veriyor. Tek başlarına da çok sağlıklı atıştırmalıklar olan kuru meyveler, Nar Gourmet’nin tamamı organik çayları için de mükemmel birer eşlikçi. Sıcacık ıhlamurun içinde portakal ya da limon kurusunun farkı inanılmaz.

 

OKU ➤  Mutfakta Ramazan Hazırlığınız Tamam Mı?

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir